Valorant ucuz VP nereden alınır?

Arda goktas

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar VP alacağım. 1 adet 2850, 1 adet 1450 joy alışveriş sitesinde 200TL+104TL tutuyor. Bildiğiniz bir kampanya vs. var mı veya daha ucuz nereden alabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar VP alacağım. 1 adet 2850, 1 adet 1450 joy alışveriş sitesinde 200TL+104TL tutuyor. Bildiğiniz bir kampanya vs. var mı veya daha ucuz nereden alabilirim?

Eğer Vodafone kullanıcısı iseniz Vodafone yanımda üzerinden ilk alışverişe özel indirimler oluyor ben 1450 VP yi o şekilde 80 TL'ye alıyordum. Tanıdıklarınız var ise onlardan da alıp gayet ucuza VP alabilirsiniz.

Diğer siteleri bilmem ama normale göre en ucuzlardan biri Trendyoldur. Resmi ve ucuz istiyosanız Trendyol en iyi ama başka sitelerde güvence olmuyor ama daha ucuza bulabilme ihtimaliniz var .

DMR Game, Klas Game, İtem Satış, buralardan indirimli alabilirsin, ben zamanında DMR Game üzerinden almıştım gayet hızlıydı, güvenilir.

Vatangame benim gördüğüm en ucuz siteydi, hep oradan alıyorum hiçbir sorun çıkmadı şu ana kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı