Merhaba, iyi günler.
Kısaca kendimden bahsedeyim; ben Burak rraidyn. 2015 yılından beri rekabetçi FPS, TPS ve MOBA oyun camiasının içindeyim. Bu zamana kadar birçok farklı takımda oynadım. Sevdiğin bir oyunun, ciddi bir takımında oynamak çok zevkli olsa da bir süre sonra bunun bana göre olmadığını anladım. Benim için yorucu bir süreç oldu ve aslında sevdiğim şeyin bu olmadığını anladım. Bende birkaç yıl sonra, sevdiğim ve oynadığım oyunlarda takımlar kurmaya başladım. Kurduğum takımlara alımları oyuncu seviyesi ve sınırı belirlemeden alım yaptım. 2018 yılına kadar böyle devam etti. Bu süreç boyunca, hoşuma giden şeyin bir takımda oynamak değil, bildiklerimi başkalarına aktarmak olduğunu anladım. Kurduğum takımların hiçbirisi ciddi bir derece alamamış olsa da, aktardığım bilgilerin işe yaraması ve oyuncunun gelişimini görmek beni çok memnun etti. Bir süre rekabetçi oyunlara ara vermek zorunda kaldım. 2020 yılında tekrar rekabetçi oyunlara dönüş yaptım. Şu an aktif olarak Valorant oynuyorum.

Birçok Valorant oyuncusunun nasıl kendimi geliştirebilirim, nasıl daha iyi oynayabilirim, nasıl rank atlayabilirim gibi sorular sorduğunu forumlarda görüyorum. Bildiklerimi size aktarmak, aklınıza takılan şeyleri cevaplamaya çalışmak isterim. sizlere yardımcı olmaya çalışarak, bu alanda kendimi de geliştirmek istiyorum. bu işi profesyonel olarak & ücretli olarak yapmıyorum. Yardım isteyen arkadaşlar, beni bir arkadaşınız & abiniz veya kardeşiniz olarak görün ve o şekilde ilerleyelim.

Her insanın yeteneği, oyun zekası, oyun bilgisi ve refleks süreleri farklıdır. Bunları farkında olup, kendi yeteneğinize göre oynamak çok önemli. Ben size bu konuda yardımcı olmaya çalışacağım. ne kadar işe yarayacağı, tamamen sizin hırs ve zamanınıza bağlı.
Şu an sadece Valorant oynadığım için sizlere Valorant oyununda yardım etmeye çalışacağım.

İlgilenen kişiler yorumlarda rank, Discord ve ne konuda yardım istediğini belirtsin.

Discord: Rraidyn#7413

ranks;
CS:GO - global Elite (esl & FACEIT p. Time)
League of Legends: Dia 3 (Support main)
Valorant: Immortal 3 #1.8k (flex)

İstek attım hocam kullanıcı ismim Technopat'la aynı.

V_Eternal_V#5981 Discord hesabım bu, bu aralar sürekli Silver 1-2 arası gidip geliyorum. Eksiklerimi öğrenmek isterim hocam. Arkadaşlık attım.

V_Eternal_V#5981 Discord hesabım bu, bu aralar sürekli Silver 1-2 arası gidip geliyorum. Eksiklerimi öğrenmek isterim hocam. Arkadaşlık attım.
Kabul ettim, yarın müsait zamanda görüşelim. Eğer bugün maç atacaksan, birkaç maçın kaydını alman & youtube'a gizli olarak yüklemen analizi kolaylaştırır. 😁 👍

Kabul ettim, yarın müsait zamanda görüşelim. Eğer bugün maç atacaksan, birkaç maçın kaydını alman & youtube'a gizli olarak yüklemen analizi kolaylaştırır. 😁 👍
Yarın konuşalım hocam müsait olursaniz, o zaman nasıl isterseniz ona göre karar verelim. çok teşekkürler, iyi akşamlar

Discord'um Kishester Crown#1631, şu anda oyunu oynamıyorum (çünkü sistem kaldırmıyor) fakat ileride sistemi yükselttiğim zaman başlamayı düşünüyorum, bir kenarda dursun diye istek gönderdim.

Discord'um Kishester Crown#1631, şu anda oyunu oynamıyorum (çünkü sistem kaldırmıyor) fakat ileride sistemi yükselttiğim zaman başlamayı düşünüyorum, bir kenarda dursun diye istek gönderdim.
Yarın konuşalım hocam müsait olursaniz, o zaman nasıl isterseniz ona göre karar verelim. çok teşekkürler, iyi akşamlar
İstekleri kabul ettim, müsait olduğunuz zaman özelden yazarsınız 😁 👍

Yeni konular

Geri
Yukarı