Valorant üzerinden ban yenirse LoL'de de ban yenir mi?

alperenemre1234

Femtopat
Valorant oynarken takımıma 2 tane adam geldi. Adamlar oynayamıyordu ben de küfür ettim. Valorant'da ban yersem League of Legends hesabım da ban yer mi?
beyler nolursunuz biraz hızlı cevap verirseniz

Son düzenleme:
2000 saatin var sen ha :) Valorant'ta kaç bin saat hedefliyorsun :D forumda neden herkes konu açabiliyor adamın 3 postu var hile kullansam ban yerliyim diye konu açıyor :). Alperen çocuk yaştasın bu yaşta hileye bulaşma yazık sana da ailenede. Çok ağır küfürler yersin benden demesi (oyunda).

Yok abi ben oyunlara profosyenel oyuncu olabilmek için kasarım öyle bir oyuncuyum hile kullananları da raporlarım yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşın yaşı küçük diye böyle aşağılamanıza gerek yok. Hile açacak gibi yargıda bulunmayın herkes sizin tanıdığınız bildiğiniz insanlar değil.

Kardeşim sen de büyük ihtimalle ban yemezsin ama belli olmaz. Riot oyuncu kalitesine bakarak banlayabilir. Küfür etmemeyi öğreneceksin. Ne olursa olsun.

Arkadaşın yaşı küçük diye böyle aşağılamanıza gerek yok. Hile açacak gibi yargıda bulunmayın herkes sizin tanıdığınız bildiğiniz insanlar değil.

Kardeşim sen de büyük ihtimalle ban yemezsin ama belli olmaz. Riot oyuncu kalitesine bakarak banlayabilir. Küfür etmemeyi öğreneceksin. Ne olursa olsun.

Teşekkürler ama sinir oldum yani adamlar bir de yarın ofise gidip banlicam seni falan diyorlar.

Teşekkürler ama sinir oldum yani adamlar bir de yarın ofise gidip banlicam seni falan diyorlar.

Dostum 40 50 yaşına da gelsen sinir olacağın insanlar olacak. Küfür edince ne geçiyor ki eline? Hiçbir şey. Rahatlamış hissediyorsun ama rahatlamıyorsun, bu sefer daha çok küfür ediyorsun ve sinirleniyorsun. Sigara alkol neyse bu da o. Küfür etme, ban yemekten de korkmazsın hem.

Dostum 40 50 yaşına da gelsen sinir olacağın insanlar olacak. Küfür edince ne geçiyor ki eline? Hiçbir şey. Rahatlamış hissediyorsun ama rahatlamıyorsun, bu sefer daha çok küfür ediyorsun ve sinirleniyorsun. Sigara alkol neyse bu da o. Küfür etme, ban yemekten de korkmazsın hem.

Ya tam olarak bilen de yok hadi Valorant hesabım gitsin ama League of Legends gider yani 6 yıllık hesap.

2000 saatin var sen ha :) Valorant'ta kaç bin saat hedefliyorsun :D forumda neden herkes konu açabiliyor adamın 3 postu var hile kullansam ban yerliyim diye konu açıyor :). Alperen çocuk yaştasın bu yaşta hileye bulaşma yazık sana da ailenede. Çok ağır küfürler yersin benden demesi (oyunda).

Kardeşim sen niye böyle bir insansın hile açacağından emin misin de böyle konuşuyorsun? Bence sana yazık, bu şekilde insanlar hakkında ön yargılı konuşmaya devam et sen çocuk yaşında olsa bile buraya yazabiliyor sen onun yaşındayken bu çocuğun yapabileceklerinin yanından bile geçememişsindir eğer gerçek hayatta da böyle bir insansan. Şimdi dersin hile olmasa bile küfür etmiş, küfür etmiş olsa bile kim bilir oyunda nasıl bir psikoloji döndü kim bilir millet ona nasıl küfür etti anlıyor musun demek istediklerimi bence sen böyle çok takılma oyunlara ya da takılacaksan milletin kalbini kırma yoksa başka bir şekilde kalbini kırarım.

Geri
Yukarı