Valorant üzerinden IP adresim bulunabilir mi?

0ndrylmz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, öncelikle dualarım deprem bölgesinde olan kurtarılmış ve kurtarılmayı bekleyen herkese inşallah yardım bekleyen herkes o yardıma ulaşır.

Son zamanlarda Valorant'ta çok toksik insanlara denk gelmeye başladım bu da canımı sıkmaya başladı. IP'ni bulurum bana küfür ettin sana dava açarım şöyle yaparım böyle yaparım ama ben durduk yere küfür etmem onlar bana küfür eder dayanamam. Peki bu işin sonu nereye kadar gider?

Hiçbir yere gitmez. Denk geldiğiniz kişi 1 2 Kali terminal komutu bilen kafasızlardan biridir büyük ihtimalle.

Merhaba, öncelikle dualarım deprem bölgesinde olan kurtarılmış ve kurtarılmayı bekleyen herkese inşallah yardım bekleyen herkes o yardıma ulaşır.

Son zamanlarda Valorant'ta çok toksik insanlara denk gelmeye başladım bu da canımı sıkmaya başladı. IP'ni bulurum bana küfür ettin sana dava açarım şöyle yaparım böyle yaparım ama ben durduk yere küfür etmem onlar bana küfür eder dayanamam. Peki bu işin sonu nereye kadar gider?

Rahat rahat bulamazlar. Oyun sırasında sana söven olursa direk mutele çok işe yarıyor.

Bir şey yapabileceklerini sanmıyorum boş tehdit etmiş anlık bakılması lazım ki sadece siber suçlar bakabiliyor oyun esnasında olup biten bir şey olduğu için izini bulamazlar sosyal medya olsa IP adresini bulabilirler ama.

Korkutmuş sizi, hiçbir şey de yapamaz.

Oyundaki adın direk isim soy isimse bulabilir. Öbür türlü belki kullanıcı adını Google'a yazarak diğer hesaplarını bulmaya çalışır oradan bir şeyler bulabilir.

IP bulmak, IP'den adresi bulmak vs. çok zahmet isteyen işler ki herkes de yapamaz onu ayrıca bir de dava açmanın bedeli de var yani hiçbir şey olmaz hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı