Çözüldü Valorant Update %0'da kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm

Eğer hala %0'da olup ilerleme olmuyorsa Valorant'ı kurduğunuz klasöre gelip sağ tık deyip özellikler'e basın ve klasör boyutuna bakın birkaç saniye durduktan sonra klasörü kapatıp, yenile deyip tekrar dosya boyutuna bakın.
Eğer dosya boyutu aynıysa Valorant'ın klasörünün ismini değiştirip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Eğer dosya boyutu artmış ise dediğim üzere bugda kalmış arka planda yüklüyor, sadece %0 gösteriyor.
Dün yükleniyordu, bugün 0'da kaldı. PC'yi de kastırıyor.
Hocam, bazen bug olabiliyor.
Eğer birazını indirip daha sonra kapattıysanız kaldığı yerden devam ediyor.
Örneğin 30 GB'nin 10 GB'sini indirdiniz daha sonra kapattınız.
Tekrar açtığınızda yine %0 ama bu sefer 20 gb indirecek, önceki indirdiğiniz 10 GB'yi görüyor.
Dediğim gibi bug olabiliyor ama siz yine de tamamen kapatıp yönetici olarak açmayı deneyebilirsiniz.

Hocam, bazen bug olabiliyor.
Eğer birazını indirip daha sonra kapattıysanız kaldığı yerden devam ediyor.
Örneğin 30 GB'nin 10 GB'sini indirdiniz daha sonra kapattınız.
Tekrar açtığınızda yine %0 ama bu sefer 20 gb indirecek, önceki indirdiğiniz 10 GB'yi görüyor.
Dediğim gibi bug olabiliyor ama siz yine de tamamen kapatıp yönetici olarak açmayı deneyebilirsiniz.
Deniyorum.

Eğer hala %0'da olup ilerleme olmuyorsa Valorant'ı kurduğunuz klasöre gelip sağ tık deyip özellikler'e basın ve klasör boyutuna bakın birkaç saniye durduktan sonra klasörü kapatıp, yenile deyip tekrar dosya boyutuna bakın.
Eğer dosya boyutu aynıysa Valorant'ın klasörünün ismini değiştirip tekrar yüklemeyi deneyebilirsiniz.
Eğer dosya boyutu artmış ise dediğim üzere bugda kalmış arka planda yüklüyor, sadece %0 gösteriyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Dosya boyutu aynıymış, yenileyince oldu. 'Valorant abimiz' diye değiştirdim. Başlattım ve oldu sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum hoca. Sağ olun.

Geri
Yukarı