Valorant uygulama yan yana yapılandırılması sorunu

İşletim sistemi
Windows 7

hasanboz

Kilopat
Daha fazla  
"C:\Users\toshiba\Desktop\İndirilenler\İnstall VALORANT.exe

Uygulama, yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı. Daha fazla bilgi için lütfen uygulama olay günlüğüne bakın veya komut satırı sxstrace.exe aracını kullanın. "

Valorant'ın kurulum dosyasına bastığımda böyle bir hata alıyorum. Microsoft Visual C++ 2005, 2008 silip yeniden yükledim, 2010 denedim ama "Sende yeni versiyonunu bulduk eskisini yüklemene gerek yok." Tarzında bir uyarı verdi. Yardımcı olanlara şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum aynı sorun bende de var senin gibi saat tam 3'te basıma geldi eğer çözümü bulduysan paylaşır mısın.

Tabii paylaşırım.

Şu microsoft visual c++ olanların hepsini sildim yükledim olmadı.
Windows Update uygulayacağım bugün.
Sorun Windows 7 yüzünden olabilir belki.
Dostum aynı sorun bende de var senin gibi saat tam 3'te basıma geldi eğer çözümü bulduysan paylaşır mısın.

Sen hangi işletim sistemini kullanıyorsun?

Tabii paylaşırım.

Şu Microsoft Visual C++ olanların hepsini sildim yükledim olmadı.
Windows Update uygulayacağım bugün.
Sorun Windows 7 yüzünden olabilir belki.

Sen hangi işletim sistemini kullanıyorsun?

Dostum bende dediğin gibi tüm C++ları silip tekrar yükledim ama garibanın yüzü güler mi bende de olmadı Win10 kullanıyorum şimdi güncelleme geldi onu indireceğim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı