Çözüldü Valorant "Uygulama Yan Yana Yapılandırması Doğru Olmadığından Başlatılamadı"

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

alpadzn

Centipat
Merhaba, Valorant'ın sitesinden yükleme dosyasını indirdim , başlatmaya çalıştığımda uygulama yan yana yapılandırması doğru olmadığından başlatılamadı hatası alıyorum. Diğer konulara baktım ama hala sorunum çözülmedi. Microsoft Visual hepsini yeniden indirdim. sxstrace çalıştırıp baktım ama anlayamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Kod:
=================
Begin Activation Context Generation.
Input Parameter:
    Flags = 0
    ProcessorArchitecture = AMD64
    CultureFallBacks = tr-TR;tr;en-US;en
    ManifestPath = C:\Users\Mustafa\Downloads\Install VALORANT.exe
    AssemblyDirectory = C:\Users\Mustafa\Downloads\
    Application Config File =
-----------------
INFO: Parsing Manifest File C:\Users\Mustafa\Downloads\Install VALORANT.exe.
    INFO: Manifest Definition Identity is (null).
    ERROR: Line 0: XML Syntax error.
ERROR: Activation Context generation failed.
End Activation Context Generation.

=================
Begin Activation Context Generation.
Input Parameter:
    Flags = 0
    ProcessorArchitecture = Wow32
    CultureFallBacks = tr-TR;tr;en-US;en
    ManifestPath = C:\Users\Mustafa\Downloads\Install VALORANT.exe
    AssemblyDirectory = C:\Users\Mustafa\Downloads\
    Application Config File =
-----------------
INFO: Parsing Manifest File C:\Users\Mustafa\Downloads\Install VALORANT.exe.
    INFO: Manifest Definition Identity is (null).
    ERROR: Line 0: XML Syntax error.
ERROR: Activation Context generation failed.
End Activation Context Generation.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Yardım eden herkese teşekkürler , sorun çözüldü , hala devam eden varsa bu linkten indirebilir:
İndir

Konu kilitlensin lütfen.
Arkdaşlar daha öncede yazdım konu çözüldü diye umuyordum. Google valorant old ınstall yazmak cokmu zor allah askına lınk ıstemıs herkes elınızın altında bılgısayar var 1dknızı almaz onu bulmak ınanılmazsınız gercekten herkes alısmıs hazıra konmaya cok degısık. Zaten valorantta yenı setup yayınladı hala olmuyosa dedıgımı yapın zahmet olmassa

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
brolar böyle bi video çektim konu hakkında . kanal yeni olduğuna bakmayın kanıtları videoda var . destek olursanız sevinirim .

Teşekkürler dostum işe yaradı..
15 bin tl lik pc de böyle hata almak kasayı az kalsın dağıtıyordum sayende :)
Arkdaşlar daha öncede yazdım konu çözüldü diye umuyordum. Google valorant old ınstall yazmak cokmu zor allah askına lınk ıstemıs herkes elınızın altında bılgısayar var 1dknızı almaz onu bulmak ınanılmazsınız gercekten herkes alısmıs hazıra konmaya cok degısık. Zaten valorantta yenı setup yayınladı hala olmuyosa dedıgımı yapın zahmet olmassa

Dostum kime bu tavır? sende yardımcı olurken link versen eline mi yapışır?

Çözüm
Arkadaşlar hiç bunlarla uğraşmayın cunku sıkıntı setup dosyasında ben her yolu denedım olmadı çözümü söyluyorum. Google Valorant old setup ınstall yenıbeta surumundekı setup dosyasını bulun ki var ben buldum onunla yuklemeyı yapın denendı çalısıyor ıyı oyunlar herkese.
bulduğun indirme linkini atsana.

Büyük ihtimal bilgisayarınızda V Redist 2005/8/10 dosyaları tam olarak bulunmamakta.
Yukardaki linkten indirip halledebilirsiniz sorunu

Arkadaşlar ben önce Valorant'ı indirmeyi denedim ama bende de o hatayı verdi.
Daha sonra LoL ile Riot Client'i indirip sonra Valorant.exe'yi açtım ve kurdum.
Ben böyle çözdüm yapamayanlar deneyebilir.

Geri
Yukarı