Valorant uygun sens nasıl bulunur?

KBDALES

Hectopat
Makaleler
2
Daha fazla  
DPI 800.

Uzun zamandır 0.5 Sens'de oynuyordum ama oyunda iyi değildim bende Aim Lab sens bulucu kullandım ilk başta rahat geldi 0.8 oldu onu güzel kullandım sonra bir daha denedim 1,1 geldi onu beğenmedim. Şimdi 0.8 de 0.5 de iyi geliyor, hangisini kullanacağım? Oblivity gerek var mı?

Hocam onu program yerine kendiniz deneyerek yani demek istediğim kendiniz ayar yapıp bulun ikidebir değiştirmeyin sonra onu beğenmedim bunu beğenmedim diye diye oynayışınız kötüleşebilir.

Poligona girip oradan artı eksiye ateş ederek aimini dene hangisinde daha rahat vurup döndürüyosan onda kal. En iyi böyle bulursun.

DPI 800.

Uzun zamandır 0.5 Sens'de oynuyordum ama oyunda iyi değildim bende Aim Lab sens bulucu kullandım ilk başta rahat geldi 0.8 oldu onu güzel kullandım sonra bir daha denedim 1,1 geldi onu beğenmedim. Şimdi 0.8 de 0.5 de iyi geliyor, hangisini kullanacağım? Oblivity gerek var mı?

Her zaman düşük sens iyidir.

Tamam o zaman 0.50 ile devam edeceğim. Yeni konu açmam gerekiyorsa belirtin açayım ama kovaak's için aim geliştirme playlist atabilir misiniz?

Önce kendine uygun sensi bul. Sonra onun yarısını sensin yap bir ölüm kalım gir. Sonra düzelt. Artık çok daha rahat donebilirsin ben 800DPI da 0.3 oynuyorum bu sana kalmış bir şey.

Geri
Yukarı