Valorant Val 128 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

kraltr6464

Femtopat
Daha fazla  
Vanguard başlatılamadı hatası alıyorum, VGC açılmıyor sildim yükledim olmuyor. çözümü var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Buraya bakmanızı öneririm.
Ya da bu videoya da bakabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows tuşuna ve aynı anda r tuşuna bas.
Çalıştır penceresi açılacak oraya "MSConfig" yaz.
Açılan ekrandan hizmetler seçeneğine oradanda tün microscoft hizmetlerini gizle ya bas sonrda tümünü devre dışı bırak a bas ve sonrada aşağılara in vgcnin yanındaki kutuya tıkla uygula ve tamam a bas ve bilgisayarı yeniden başlat.
Not: Ben van 1 hatasını alıyordum bunu yaptım oldu ha ama sonra tekrar aynı hatayı aldım format attım düzeldi yani Vanguard hatası indirdiğiniz veya kullandığınız bir uygulamadan dolayı
Ortaya çıkar
2. bir yöntem olarak da belki dosya bütünlülüğü sağlanmadığı içindir oyunu indirdiğiniz inistal dosyasını çalıştırın ve kur butonuna basın bu kez kuruluyor değil onarılıyor diye bir ekran çıkacak onarılma tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatın inşallah çözülür sonucu bildirirseniz sevinirm :d
Hatanın tam ismini yazar mısınız van mı yoksa val mı van sa Vanguard'tan dolayı val sa Valorant'tan dolayıdır bunu da göz önünde bulundurmalıyız :D
Windows tuşuna ve aynı anda r tuşuna bas.
Çalıştır penceresi açılacak oraya "MSConfig" yaz.
Açılan ekrandan hizmetler seçeneğine oradanda tün microscoft hizmetlerini gizle ya bas sonrda tümünü devre dışı bırak a bas ve sonrada aşağılara in vgcnin yanındaki kutuya tıkla uygula ve tamam a bas ve bilgisayarı yeniden başlat.
Not: Ben van 1 hatasını alıyordum bunu yaptım oldu ha ama sonra tekrar aynı hatayı aldım format attım düzeldi yani Vanguard hatası indirdiğiniz veya kullandığınız bir uygulamadan dolayı.
Ortaya çıkar.
2. bir yöntem olarak da belki dosya bütünlülüğü sağlanmadığı içindir oyunu indirdiğiniz inistal dosyasını çalıştırın ve kur butonuna basın bu kez kuruluyor değil onarılıyor diye bir ekran çıkacak onarılma tamamlandığında bilgisayarınızı yeniden başlatın inşallah çözülür sonucu bildirirseniz sevinirm :d
hatanın tam ismini yazar mısınız van mı yoksa val mı van sa Vanguard'tan dolayı val sa Valorant'tan dolayıdır bunu da göz önünde bulundurmalıyız :D

msconfig yazın büyük harfle yazmayın.

Yeni konular

Geri
Yukarı