Çözüldü Valorant VAL 43 Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10
Çözüm
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de zamanında bu video ile çözmüştüm, umarım yararı olur. Deneyin olmazsa yardımcı olayım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben de zamanında bu video ile çözmüştüm, umarım yararı olur. Deneyin olmazsa yardımcı olayım.

Çözüm
Eğer 43 numaralı hata kodu aldıysan hatanın anlamı "bir sistem süre aşımına uğradı.". Hatanın çözümü ise "riot Istemcisi'ni yeniden başlat." not: Sorun çözülmezse açık olan anti -virüs programlarınızı ve Windows Defender'ı devre dışı bırakmanız gerekiyor.

Kaynak: Takvim

Artı -1 Eksi
Eğer 43 numaralı hata kodu aldıysan hatanın anlamı "bir sistem süre aşımına uğradı.". Hatanın çözümü ise "riot Istemcisi'ni yeniden başlat." not: Sorun çözülmezse açık olan anti -virüs programlarınızı ve Windows Defender'ı devre dışı bırakmanız gerekiyor.

Kaynak: Takvim
Hocam sorun o değil: Vanguard başlatılamıyor, attığım video da Vanguardı manuel olarak çalıştırıyorsunz. Kısacası sorun yeniden başlatma, Defenderi kapatmak ile bir şey yapamayacaktır.

Geri
Yukarı