Valorant val: 43 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

sysclock

Decapat
Daha fazla  
Ben bu hatayı almaya 3 hafta önce falan aldım ve hala kalıcı bir çözüm yok. Bana ticket at dediler attım ve bana dedi ki hesabında birtakım işlem gerçekleştirdim, yaptığı işlem ne bilmiyorum ama o işlem benim oyuna girmemi sağlamıştı ve çık gir yaptım yine aynı hatayı alıyorum. Ne yapmam gerek?

C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip riotclientprivatesettings.yaml dosyasını siliniz veya uzantısını .yaml1 yapınız.

Bu arkadaş böyle bir çözüm önermiş seninle aynı sorunu yaşayan bir arkadaşa ve sorun çözülmüş bir dene istersen belki senin için de çözüm olur.

C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip riotclientprivatesettings.yaml dosyasını siliniz veya uzantısını .yaml1 yapınız.

Bu arkadaş böyle bir çözüm önermiş seninle aynı sorunu yaşayan bir arkadaşa ve sorun çözülmüş bir dene istersen belki senin için de çözüm olur.
silmekmi daha iyi 1 yapmakmı

Silmekmi daha iyi 1 yapmakmı.

Hangisi daha faydalı bilmiyorum ama istersen riotclientprivatesettings. Yaml dosyasının bir kopyasını masaüstüne atıp data klasöründe olan asıl dosyası silip deneyebilirsin istersen. Baktın düzelmedi kopya aldığını veya sildiğini klasöre geri koyup. Yaml1 de yapabilirsin. Eğer iki şekilde de düzelmezse bir arkadaş başka bir çözüm daha paylaşmış.

Hizmetler bölümünden Vgc'yi bulup "yeniden başlat" bas ve bilgisayarı yeniden başlatıp tekrar dene.

Yeni konular

Geri
Yukarı