Valorant "VAL 5" hatası

Daha fazla  
Allah için yardım edin bugün fortmatladım daha. Arkadaşla 3 buçuk gibi Valorant girecektik bir hata verdi saat 4:15 hala çözemedim. Ethernet kablosunu tak çıkar yaptım, hizmetlerden ayarlamaya kadar gittim şifre değiştim, Vanguard sildim (yeniden yüklendi), oturumu tüm cihazlarda kapat yaptım, 5-6 kez Riot istemcisini yeniden başlattım hala aynı kaç tane konuya girdim hiçbiri işe yaramadı pls yardım edin PC'yi de yeniden başlattım o da var.

Allah için yardım edin bugün fortmatladım daha. Arkadaşla 3 buçuk gibi Valorant girecektik bir hata verdi saat 4:15 hala çözemedim. Ethernet kablosunu tak çıkar yaptım, hizmetlerden ayarlamaya kadar gittim şifre değiştim, Vanguard sildim (yeniden yüklendi), oturumu tüm cihazlarda kapat yaptım, 5-6 kez Riot istemcisini yeniden başlattım hala aynı kaç tane konuya girdim hiçbiri işe yaramadı pls yardım edin PC'yi de yeniden başlattım o da var sil yüklede yaptım

Allah için yardım edin bugün fortmatladım daha. Arkadaşla 3 buçuk gibi Valorant girecektik bir hata verdi saat 4:15 hala çözemedim. Ethernet kablosunu tak çıkar yaptım, hizmetlerden ayarlamaya kadar gittim şifre değiştim, Vanguard sildim (yeniden yüklendi), oturumu tüm cihazlarda kapat yaptım, 5-6 kez Riot istemcisini yeniden başlattım hala aynı kaç tane konuya girdim hiçbiri işe yaramadı pls yardım edin PC'yi de yeniden başlattım o da var.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı