Valorant VAL 51 hatası

Daha fazla  
2 gündür Valorant'ta girmiyordum şimdi girecektim. VAL 51 hatasıyla (hata ekte) karşılaştım. Farklı hesaptan girince bu hata çıkmıyor. Bunu bir çözümü var mı?

Dosya Ekleri

• IMG_20230722_210437.jpg
    IMG_20230722_210437.jpg
    137,5 KB · Görüntüleme: 32
Hocam Windows + R tuş kombinasyonu ile "Çalıştır" öğesini açın. Açılan pencereye services.msc yazıp açın.

"Hizmetler" adında bir pencere açılacak. Oradan vgc isimli hizmeti bulup sağ tıklayıp özelliklere tıklayın. Açılan özellikler sekmesinden başlangıç türü yazan kısmı otomatik olarak değiştirin.

1689171706444.png

Sonrasında uygula butonuna tıklayıp pencereleri kapatabilirsiniz. Ondan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp hesabınızdan oturumu kapatıp tekrar açın, o şekilde oyuna girmeyi deneyin. Bu da çözüm olmazsa:

Denetim Masası üzerinden Riot Vanguard'ı kaldırın, Riot İstemcisini açıp Valorant'ı başlatmaya çalıştığınızda Vanguard'ı tekrardan yükleyecektir. Ondan sonra tekrar oyuna giriş yapmayı deneyin.

Hocam Windows + r tuş kombinasyonu ile "çalıştır" öğesini açın. Açılan pencereye services.msc yazıp açın.

"Hizmetler" adında bir pencere açılacak. Oradan vgc isimli hizmeti bulup sağ tıklayıp özelliklere tıklayın. Açılan özellikler sekmesinden başlangıç türü yazan kısmı otomatik olarak değiştirin.

Eki Görüntüle 1873230

Sonrasında uygula butonuna tıklayıp pencereleri kapatabilirsiniz. ondan sonra bilgisayarınızı yeniden başlatıp hesabınızdan oturumu kapatıp tekrar açın, o şekilde oyuna girmeyi deneyin. bu da çözüm olmazsa:

Denetim Masası üzerinden Riot Vanguard'ı kaldırın, Riot istemcisini açıp Valorant'ı başlatmaya çalıştığınızda Vanguard'ı tekrardan yükleyecektir. Ondan sonra tekrar oyuna giriş yapmayı deneyin.

Hocam maalesef bu yöntem işe yaramadı.

Geri
Yukarı