Çözüldü Valorant "Val43" hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Kerem Aytekin

Decapat
Daha fazla  
Oyuna giriyorum, bekliyorum bekliyorum ama açılmıyor. Açılınca da "Val43" hatası geliyor. Silip tekrar yükledim, Vanguard'ı silip yükledim, IPV6 portunun tikini kaldırdım. Her şeyi denedim ama olmadı. Ne yapmam gerek ?

Çözüm
C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını siliniz veya uzantısını .yaml1 yapınız.
C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip RiotClientPrivateSettings.yaml dosyasını siliniz veya uzantısını .yaml1 yapınız.

Çözüm
C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip riotclientprivatesettings.yaml dosyasını siliniz veya uzantısını .yaml1 yapınız.

Teşekkürler deneyeceğim.
Virüs programı varsa virüs programını yoksa da Windows güvenlik duvarını kaldırıp deneyebilirsin.

Hepsi kapalı zaten.
C:\Users\"kullanıcıadınızıyazınburaya"\AppData\Local\Riot Games\Riot Client\Data gidip riotclientprivatesettings.yaml dosyasını siliniz veya uzantısını .yaml1 yapınız.

Teşekkürler oldu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı