Çözüldü Valorant VAN-102 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

theYagi

Hectopat
Makaleler
5
Merhaba ben 3-4 gün önce Valorant'a başladım. Başladığım günden beri VAN-102 bağlantı hatası ile karşılaşmaktayım beni oyundan atıyor, geri geliyorum oyuna oyun bitince bakıyorum 2 saat ban yemişim 2-3 kere oldu bu ve canımı sıkmaya başladı. Riot Games ile iletişime geçtim ve bana yapmam gereken bir şeyler söylediler hepsini yaptım fotoğrafa koydum zaten. Ancak 2 saattir cevap beklememe rağmen bir dönüş yok. Bir de siz değerli Technopat forum üyelerinden fikir almak istedim. Onlardan cevap gelince koyacağım yine buraya. Cevaplarınızı bekliyorum.

riot1.PNG

riot2.PNG

resim_2020-12-19_173935.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben de aynı hatayı alıyorum. Ben de yazdım aynı şeyleri söylediler bana. Sonra da bana hatanın internetimde olduğunu oyun sırasında %90 paket kaybı yaşadığımı ve bu değerlerle oyun oynayamayacağımı söylediler. Çözüm olarak da internet sağlayıcınızla iletişime geçmemi söylediler, sana da aynısını söyleyebilirler.
Eyvallah kankam.
Sonuç budur arkadaşlar.
Ben de aynı hatayı alıyorum. Ben de yazdım aynı şeyleri söylediler bana. Sonra da bana hatanın internetimde olduğunu oyun sırasında %90 paket kaybı yaşadığımı ve bu değerlerle oyun oynayamayacağımı söylediler. Çözüm olarak da internet sağlayıcınızla iletişime geçmemi söylediler, sana da aynısını söyleyebilirler.

Eyvallah kankam.
Sonuç budur arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• resim_2020-12-20_151154.png
    resim_2020-12-20_151154.png
    37,4 KB · Görüntüleme: 626
Son düzenleme:
Çözüm
Bende dedimki internet sağlayıcımla iletişime geçtim sorunun benimle alakakı olmadığını söylediler dedim onlarda cevap olarak yeni bir güncelleme ile bu hatayı düzeltceklerini söylediler.

Arkadaşlar bana da aynı şeyleri yazdılar fakat hala çözüm bulmadılar ve çözüm bulmaya çalışmıyorlar. Sistem mesajı atıp duruyorlar. Eğer sorunu çözülen varsa nasıl çözdüğünü yazabilir mi?

Arkadaşlar bana da aynı şeyleri yazdılar fakat hala çözüm bulmadılar ve çözüm bulmaya çalışmıyorlar. Sistem mesajı atıp duruyorlar. Eğer sorunu çözülen varsa nasıl çözdüğünü yazabilir mi?
Ben vodafoneyi aradım, Durumu anlattım. Sizede muhtemelen operatorünüzle iletişime geçmenisizi söylerler.

Yeni konular

Geri
Yukarı