Valorant VAN 1067 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

Serhat.48

Hectopat
Yer
Viseu
Daha fazla  
Meslek
Aşçı
En son format atmadan önce 1 el girmiştim sonra format attım oyunu tekrar kurdum. Şu hatayı alıyorum Valorant'a ticket attım ilgilendiler fakat bağlantınızda sorun var deyip ticket ı kapattılar bir türlü bu sorunu gideremiyorum ne kadar yöntem varsa denedim hiçbir işe yaramıyor çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Riot Vanguard'ı silip tekrar kurdum, bilgisayarı yeniden başlatmamı istedi başlattım, modemi kapatım açtım olmadı, oyunu silip tekrar kurdum yine işe yaramadı.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    178,5 KB · Görüntüleme: 1.552
Çoğu herkes bu video ile çözmüş. Bakın isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çoğu herkes bu video ile çözmüş. Bakın isterseniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunları denedim teşekkür ederim sonuç aynı
Sanki oyun kendini kilitlemiş gibi ne yaparsam yapayım işe yaramıyor.
Format bile attım işe yaramadı.

Kardeşim bunu yap %100 oluyor.

Aynı sorun bende de var internetteki kaynakların hepsini araştırdım çözüm yok maalesef. Evde bulunan 1 bilgisayarımda bu sorun yaşanıyor. Format çözmüyor. İşletim sistemi kaynaklı olmayan bir problem. Donanımlardan biri oyun için uyumsuz kalıyor sanırım.

Arkadaşlar bende de bu hata var. İlk 9001 hatası veriyor sonra 1067. TPM 2.0 ve Secure Boot açık ama olmuyor. Çözümü söyleyebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşalar bende de bu hata var ilk 9001 hatası verişyor sonra 1067 sürücünm 2.0 Secure Boot açık ama olmuyor çözümü söyleyebilir misiniz?

Evdeki routerı değiştirdim benim sorunum çözüldü. Evdeki tüm diğer bilgisayarımda çalışan ama tek bilgisayarımda çalışmayan bu sorun anca böyle çözülüyor. Secure Boot falan bu hatayla alakalı görünmüyor. Ağ yapılandırmasıyla alakalı bir sorun.

Geri
Yukarı