Çözüldü Valorant Van 152 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

KGNAk

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Valorant Van 152 hatası alıyorum bunu araştırdım HWID-ban diye bir şeymiş bunu açmanın yolu var mı?

Çözüm
Güncelleme yapayım, dün yaşadığım sorunun ardından bilet gönderdim. Bugün biletime dönüş yapıldı ve ''Aldığınız hatanın sizinle bir ilgisi yok, teknik bir problem yaşanmış. Sorununuzu düzelttik.'' diye bir dönüt aldım. Sorunum çözüldü. Siz de hala denemediyseniz bir şansınızı(Riot ile iletişime geçmeyi) deneyebilirsiniz.
Valorant Van 152 hatası alıyorum bunu araştırdım HWID-ban diye bir şeymiş bunu açmanın yolu var mı?
Aynı hatayı dün akşam 11 gibi aldım ben de. Daha önce hile veya 3. parti bir yazılım kullanmamama rağmen oyuna giremedim. Sabah girdiğimde ise oyuna girebiliyordum garip şeyler yaşanıyor valorantta.

Güncelleme yapayım, dün yaşadığım sorunun ardından bilet gönderdim. Bugün biletime dönüş yapıldı ve ''Aldığınız hatanın sizinle bir ilgisi yok, teknik bir problem yaşanmış. Sorununuzu düzelttik.'' diye bir dönüt aldım. Sorunum çözüldü. Siz de hala denemediyseniz bir şansınızı(Riot ile iletişime geçmeyi) deneyebilirsiniz.

Çözüm
Güncelleme yapayım, dün yaşadığım sorunun ardından bilet gönderdim. Bugün biletime dönüş yapıldı ve "aldığınız hatanın sizinle bir ilgisi yok, teknik bir problem yaşanmış. Sorununuzu düzelttik." diye bir dönüt aldım. Sorunum çözüldü. Siz de hala denemediyseniz bir şansınızı(Riot ile iletişime geçmeyi) deneyebilirsiniz.

Düzeldi teşekkürler.

Geri
Yukarı