Valorant "van 9001" hatası

Tuna5512

Centipat
Daha fazla  
RAM
8
Ekran kartı
GTX 1660
İşlemci
i5
Valorant açılmıyor ve van 9001 hatası veriyor. Windows 11'i yükleyeli yaklaşık 30 dk oldu ve orijinal sürüm Windows 10 kullandığım için güncelleme olarak düştü ve yükledim ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
BURADAKİ yazı üzerinde detaylı bilgi mevcut. Okursan veya videoları izlersen aynı adımları uyguladığında TPM desteği varsa ana kartında aktif edebilirsin.

Teşekkürler deneyeceğim
BURADAKİ yazı üzerinde detaylı bilgi mevcut. Okursan veya videoları izlersen aynı adımları uyguladığında TPM desteği varsa ana kartında aktif edebilirsin.
burdaki şekilde değil fakat farklı bir şekilde denedim bu sefer valorant açıldı ama 2-3 dk sonra aynı hatayı verip kapandı
başka şekilde denememinde sebebei bios kısmı msı click bios 5 olması aynı değildi videodaki ile

Son düzenleme:
Teşekkürler deneyeceğim

burdaki şekilde değil fakat farklı bir şekilde denedim bu sefer valorant açıldı ama 2-3 dk sonra aynı hatayı verip kapandı
başka şekilde denememinde sebebei bios kısmı msı click bios 5 olması aynı değildi videodaki ile
Ana kartınızın kullanma kılavuzunda TPM ile alakalı bilgi olması gerekiyor. Onu okuyarak da yapabilirsiniz veya ana kartınızı Google üzerinde arattığınızda TPM nasıl açılır gibi çözümlere ulaşabilirsiniz veya videolu çözümlerine.

Hepinize Merhaba Arkadaşlar.
Youtube FaydaliGiller kanalımızda çözümü mevcut. Ayrıca yapamayan arkadaşlara discord üzerinden de yardım edilmektedir.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı