Çözüldü Valorant VAN 9003 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Tito06

Centipat
Daha fazla  
Sorunun çözümünü bilen yüce insan var mıdır? İyi Sosyaller.

Ekran görüntüsü 2022-10-11 023119.png

Ekran görüntüsü 2022-10-11 023135.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben de Secure Boot açıkken ilk seferde girdi. Daha sonra hata vermeye başladı. BIOS'a girip Windows UEFI olarak ayarladım ancak yine de düzelmedi.
Bence bios’u default a alıp baştan yapın işlemleri.

Windows 11 sistemlerde Valorant oynayabilmek için TPM ve Secure Boot özelliğini anakart üzerinden devreye almanız gerekiyor. Aksi takdirde oyuna giremiyorsunuz.

Anakart modelinizi belirtirseniz durumla ilgili daha detaylı yardımcı olabiliriz.

Merhaba oğluma oyun bilgisayarı aldım. Şimdi bu sorun çıkıyor ama bir türlü çözemedim. Konuyu anlamıyorum. Bizim anakart şu imiş: ASUS TUF Gaming B550M-E Wi-Fi AMD B550 soket AM4 DDR4 4866MHz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Delirmek üzereyim.

Merhaba oğluma oyun bilgisayarı aldım. Şimdi bu sorun çıkıyor ama bir türlü çözemedim. Konuyu anlamıyorum. Bizim anakart şu imiş: ASUS TUF Gaming B550M-E Wi-Fi AMD B550 soket AM4 DDR4 4866MHz. Yardımcı olursanız çok sevinirim. Delirmek üzereyim.
Youtube'da video çözümleri var BIOS üzerinden TPM aktifleştirerek çözebilirsiniz.

Onu nasıl yapıyoruz Secure Boot Custom ve UEFI var oradan mı?

Aynı sorun var neredeyse 1 aydır oynayamıyorum.

Arkadaşımda sorun Windows 11'e güncellediği için olmuştu laptopu Dell olduğu için BIOS ayarları çok karışık o yüzden bir türlü Secure Boot keys reseti bulamadık Secure Boot'u açtığımızda sorun düzeldi forum için teşekkürler yapamayan olursa yazın.

Yeni konular

Geri
Yukarı