Valorant VAN0 hatası

İşletim sistemi
Windows 10

davyjonesss

Hectopat
Daha fazla  
Yaklaşık 10 gündür Valorant VAN0 kodlu bağlantı hatasını veriyor. İnternette bulabildiğim tüm çözümleri denedim fakat her defasında yine aynı hata tekrarlıyor. Yardımcı olabilir misiniz?

1609423363107.png

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı sorunu bir kez yaşamıştım. Bu video ile çözmüştüm.

Artı -1 Eksi
İnternetini yeniden başlatmayı dener misin?

Olmaz ise;
Teşekkürler Riot desteğe sorunumu ilettim. Çözümü bulabilirsem ben de buradan paylaşırım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Aynı sorunu bir kez yaşamıştım. Bu video ile çözmüştüm.
Burada anlatılanı da yaptım ama olmadı.

Son düzenleme:
Bilgisayarınızdaki uygulamaları kontrol edin. Muhtemelen Riot Vanguard'ı engelleyen bir uygulama vardır bilgisayarınızda. Ben de TeamViewer vardı kaldırarak hatanın oluşmasını engellemeyi başardım umarım sizin de yararınıza dokunur.

Artı -1 Eksi
Teşekkürler Riot desteğe sorunumu ilettim. Çözümü bulabilirsem ben de buradan paylaşırım.

Burada anlatılanı da yaptım ama olmadı.

Bilgisayarınızdaki uygulamaları kontrol edin. Muhtemelen Riot Vanguard'ı engelleyen bir uygulama vardır bilgisayarınızda. Ben de TeamViewer vardı kaldırarak hatanın oluşmasını engellemeyi başardım umarım sizin de yararınıza dokunur.

Öneriniz için teşekkürler. Peki Vanguard'ı engelleyen bir uygulama varsa bunu nasıl kontrol edebilirim?

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı