Valorant VAN1067 hatası

İşletim sistemi
Windows 8.1

522223

Decapat
RAM
8 GB
İşlemci
İ5 3210m
Arkadaşlar sabah Valorant'a girdim aniden mavi ekran hatası aldım. Minidumpları inceledim Riot Vanguard'ın vermiş olduğunu gördüm sistem açılırken disk kontrolü yaptı ve açıldı fakat şu an Valorant'a giremiyorum VAN1067 hatası alıyorum Vanguard'i sil yükle yaptım olmuyor. Oyunu silip yükledim yine yok. Ne yapmam lazım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne kadar faydası olur bilmem ama ben internet Cafe'de oynarken bu tarz hata alıyorduk ve Windows 10'dan Windows 7'e düşürüp çözümü halletmişi eğer istersen bir denersin.

Arkadaşlar sabah Valorant'a girdim aniden mavi ekran hatası aldım. Minidumpları inceledim Riot Vanguard'ın vermiş olduğunu gördüm sistem açılırken disk kontrolü yaptı ve açıldı fakat şu an Valorant'a giremiyorum VAN1067 hatası alıyorum Vanguard'i sil yükle yaptım olmuyor. Oyunu silip yükledim yine yok. Ne yapmam lazım?

TPM 2.0 ve Secure Boost aktif edilmesi gerekiyor. Anakartın marka ve modelini yazarsanız nasıl yapacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışalım.

TPM 2.0 ve secure Boost aktif edilmesi gerekiyor. Anakartın marka ve modelini yazarsanız nasıl yapacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışalım.

Hocan anakartımda TPM 2.0 modülü yok Secure Boot aktif durumda. Zaten 8.1 deyim üstte belirttiğim gibi TPM'lik bir durum yok yani.
Hocan anakartımda TPM 2.0 modülü yok Secure Boot aktif durumda. Zaten 8.1 deyim üstte belirttiğim gibi TPM'lik bir durum yok yani.

Arkadaşlar ne yapmalıyız fikri olan yok mu? Riot'a ticket attım fakat hala cevap gelmedi.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı