Valorant VAN9003 hatası

umtgndgdu

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,

ASUS ROG STRIX G15 G513RM modeli PC'ye sahibim. Valorant yükledim oyun açılıyor daha sonra VAN9003 hatası verip kapanıyor. BIOS menüsünden TPM2.0 açmamız gerekiyormuş F2 ile BIOS'a girip Advanced menüler vb. karıştırdım internette gösterilen ekran yok. BIOS mu güncellenmesi gerekiyor bilgim yok. Destek olabilirseniz sevinirim.

Teşekkürler.

Siz yine de BIOS'unuzu bir güncelleyin. Sonra TPM ve Secure Boot'u açın.

Bios en güncel sürümle gelmiş pc bugün aldım. Cok az seçenek var TPM2.0 otomatik açık geldi zaten onda problem yok ama oyuna girerken hata veriyor. Bios ekranında tpm , ptt vb. gibi isimler mevcut degil ve ayarlar kısıtlı cok bişey yaptırmıyor. Youtube ve forumlardaki tüm denilenleri yaptım bios ekranları diğer insanların pcsi ile aynı değil.

Bu hatayı veriyor

Dosya Ekleri

• HATA.jpg
    HATA.jpg
    247,3 KB · Görüntüleme: 29
Bios en güncel sürümle gelmiş pc bugün aldım. Cok az seçenek var TPM2.0 otomatik açık geldi zaten onda problem yok ama oyuna girerken hata veriyor. Bios ekranında tpm , ptt vb. gibi isimler mevcut degil ve ayarlar kısıtlı cok bişey yaptırmıyor. Youtube ve forumlardaki tüm denilenleri yaptım bios ekranları diğer insanların pcsi ile aynı değil.

Bu hatayı veriyor
win 11 sıkıntılıymış hocam ben 10a dönüyorum

Hocam boot olarak Windows 10 değil de other OS seçer misiniz ben öyle çözmüştüm bu sorunu sizde olmayabilir ama denemekte fayda var ayrıca Secure Boot BIOS'ta açık olup açık olmayabiliyor ms info32 ekranından Secure Boot açıkmı diye kontrol edin.

Ayrıca başlangıç uygulamalarında Vanguard'ı açın sistemle birlikte başlasın.

Yeni konular

Geri
Yukarı