Valorant Vanguard başlatılamadı hata kodu 128 hatası

İşletim sistemi
Windows 8
Ne yaparsam yapayım düzeltemedim yardımcı olursanız sevinirim.

Şu videoya bakar mısınız, çoğu yorumda çözüldüğü belirtilmiş. İlk bu yöntemi deneyiniz.

Yöntem 2;

1. Başlat bölümünden “Denetim Masası” kısmına girin.
  2. Program Ekle veya Kaldır” yolunu takip edin.
  3. Program listesinin içerisinden “Riot Vanguard” yazılımını bulun ve kaldırın.
  4. Valorant oyununa tekrardan girin.
  5. Bu sefer alacağınız hata “Vanguard Başlatılamadı. Lütfen Tekrar Başlatın.” olacaktır.
  6. Hata penceresini kapatın ve “Görev Yöneticisi” sonrasında “Hizmetler” yolunu takip edin.
  7. Hizmetlerin arasından “vgc” uygulamasını bulun.
  8. Hizmetin üzerine sağ tıklayarak başlangıç türünü “Otomatik” olarak ayarlayın.
  9. Bilgisayarı yeniden başlatın.
  10. Antivirüs programlarını devre dışı bırakın.
  11. Oyuna tekrar giriş yapın.

Arama yerine MSConfig yazıp tıklayın sonra hizmetler ve tum Microsoft hizzmetlerini gizleye tıklayın oradan vgc devre dışı ise etkinleştirin sorununuz çözülecektir.

Arama yerine MSConfig yazıp tıklayın sonra hizmetler ve tum Microsoft hizzmetlerini gizleye tıklayın oradan vgc devre dışı ise etkinleştirin sorununuz çözülecektir.
Şu videoya bakar mısınız, çoğu yorumda çözüldüğü belirtilmiş. İlk bu yöntemi deneyiniz.

Yöntem 2;

1. Başlat bölümünden “Denetim Masası” kısmına girin.
  2. Program Ekle veya Kaldır” yolunu takip edin.
  3. Program listesinin içerisinden “Riot Vanguard” yazılımını bulun ve kaldırın.
  4. Valorant oyununa tekrardan girin.
  5. Bu sefer alacağınız hata “Vanguard Başlatılamadı. Lütfen Tekrar Başlatın.” olacaktır.
  6. Hata penceresini kapatın ve “Görev Yöneticisi” sonrasında “Hizmetler” yolunu takip edin.
  7. Hizmetlerin arasından “vgc” uygulamasını bulun.
  8. Hizmetin üzerine sağ tıklayarak başlangıç türünü “Otomatik” olarak ayarlayın.
  9. Bilgisayarı yeniden başlatın.
  10. Antivirüs programlarını devre dışı bırakın.
  11. Oyuna tekrar giriş yapın.
yaptım olmadı.
olmadı.

Geri
Yukarı