Valorant Vanguard olmadan çalışıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Kazim_Eymen

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar geçenlerde Valorant'ta bir problem yaşamıştım, internetten çözüm yollarını araştırırken çözümlerden birinin Vanguard'ı silip tekrar yüklemek olduğunu gördüm. Ama tekrar nasıl yükleyeceğimi bulamadım sonra bir konu açtım yine burada arkadaşlar Valorant'ı açtığın zaman otomatik yüklenir dediler. Açtım Valorant'ı baktım Vanguard yok yüklenmemiş şu an Vanguard çalışmadan oynayabiliyorum girerken hata vermiyor bu mümkün mü?
Şu anda bir daha deneyeceğim.

Kendim yazdım Source'u duruyor?

Evet var. Olmaya devam edecek. Zaten kalitesiz ve çöp bir oyun. Kitlesi de öyle.
Dediğime cevap verin öyle ise?
Sırf siz oyunu kötülediniz diye hile açma hakkına mı sahipsiniz? Burada CS:GO veya R6 ile yarışamaz çünkü "BEDAVA", tabi ki oyuncu kitlesi büyük olduğu için toxic insanlar da olacak.

Kendin yazdı isen şu anda neden yazamıyon? Neden hile yok oyunda?

Oyunu bıraktım ayrıca senin gibi kıt beyinliler hile açmak istese piyasada bir sürü leaked Source var. Açarsın 1 hafta sonra ban yersin BIOS Update yapıp spoof yaparsın tekrar girersin. Ayrıca her maçta en az 1 tane hile var fakat senin beynin onların hile olduğunu anlamaya yetmiyor.
Dediğime cevap verin öyle ise?
Sırf siz oyunu kötülediniz diye hile açma hakkına mı sahipsiniz? Burada CS:GO veya R6 ile yarışamaz çünkü "bedava", tabii ki oyuncu kitlesi büyük olduğu için toxic insanlar da olacak.

Verdim ya?

Oyunu bıraktım ayrıca senin gibi kıt beyinliler hile açmak istese piyasada bir sürü leaked Source var. Açarsın 1 hafta sonra ban yersin BIOS Update yapıp spoof yaparsın tekrar girersin. Ayrıca her maçta en az 1 tane hile var fakat senin beynin onların hile olduğunu anlamaya yetmiyor.

Verdim ya?
Nasıl verdiniz? Kendinizi tekrarlayarak mı? Sadece aynı şeyin lacivertini yazıp kendinizi avutuyorsunuz.

Güldürdünüz beni, hitap şeklinize bakarak diyecek bir şeyinizin kalmadığını düşünüyorum.
Riot'un köpeği olsaydım, oyunda hile yok, oyun çok iyi derdim.
Hayır, oyun daha bana göre açık beta da, geliştirilmesi gereken bir çok nokta var fakat hile sistemi Free To Play bir oyun için gerçekten iyi, artmasının sebebi, hile ticareti.

Geri
Yukarı