Valorant ve CS:GO açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

Furkan 11

Hectopat
RAM
16
Ekran kartı
NVDİA GTX1060
İşlemci
İ7
Arkadaşlar selam, ben önceden Valorant ve CS:GO oynayabiliyordum açılıyordu fakat şu an bu 2 oyunu da açmaya çalıştığımda açılmıyorlar. CS:GO oyna diyorum çalışlıyor gösterip hiçbir hata vermeden geri oyna çıkıyor, aynı şekilde Valorant için Client vs açmaya çalıştığımda fare imlecinde yükleniyor gibi gözüküyor fakat açılan bir şey yok, yardım ederseniz teşekkürler.

Arkadaşlar selam, ben önceden Valorant ve CS:GO oynayabiliyordum açılıyordu fakat şu an bu 2 oyunu da açmaya çalıştığımda açılmıyorlar. CS:GO oyna diyorum çalışlıyor gösterip hiçbir hata vermeden geri oyna çıkıyor, aynı şekilde Valorant için Client vs açmaya çalıştığımda fare imlecinde yükleniyor gibi gözüküyor fakat açılan bir şey yok, yardım ederseniz teşekkürler.

Valorant için destek ekibiyle iletişim kurmayı deneyebilirsiniz. CS:GO için ise dosya doğrulama gibi şeyleri deneyebilirsiniz.

Kanka ben de açılmıyordu Valorant sonradan Valorant'ın setupını indirdim Valorant'ın sitesinden ve setupı başlatınca onardı ve sonra girebiliyordum. CS:GO içinse Steam'den indirdiysen dosyaları doğrula uygulamanın ayarından.

Geri
Yukarı