Valorant ve CS:GO için ekran kartı ve işlemci önerisi

APU toplasın direk o zaman Ryzen 5 5600G var bende de CS'de 400FPS sabit Valorant da 230 250FPS arası alıyor bazen 280e kadar çıkıyor.
Apu bana da mantıklı geliyor 6 aydır bende apu kullanıyorum hiçbir sıkıntısını daha görmedim.

Değilim AMD o tür oyunlarda işlevsiz kalıyor bence NVIDIA'nin seçenekleri daha fazla.

Onlar bu bütçeye uygun mu ya.
6600 ile 1660S yan yana getirilemeyecek kartlar. NVIDIA'nın bir kaç özelliği için (1660S için çok bir özellik yok) 6600 gibi bir kart bırakılmaz. Ayrıca AMD işlevsiz kalma durumu yok nereden duydunuz hocam?

6600 ile 1660S yan yana getirilemeyecek kartlar. NVIDIA'nın bir kaç özelliği için (1660S için çok bir özellik yok) 6600 gibi bir kart bırakılmaz. Ayrıca AMD işlevsiz kalma durumu yok nereden duydunuz hocam?
rx 6600 saf güçte rtx3060 tokatlayan kart tabi ki 1660s ile karşılaştırılamaz.

6600 ile 1660S yan yana getirilemeyecek kartlar. NVIDIA'nın birkaç özelliği için (1660S için çok bir özellik yok) 6600 gibi bir kart bırakılmaz. Ayrıca AMD işlevsiz kalma durumu yok nereden duydunuz hocam?

AMD ve NVIDIA kullandım Fakat NVIDIA özelliğinin daha çok olduğunu gördüm Oyunlarda ise yarayan Görüntü iyileştiren vb AMD de Çok yapamadım o şeyleri NVIDIA'ya göre çok kısıtlayıcı Geliyor bana Sonra AMD de bir sürü hata aldım Vb.

Arkadaş PC önerisi değil sanıyorum ki sadece 7-8K'ya işlemci+ ekran kartı önerisi istemiş bu yüzden bu ikisini attım, eğer PC toplayacaksa yukarıda dediğim gibi 5600G tercih etmesi daha iyi olur.
Ona yöneleceğim, sanırsam.

Geri
Yukarı