Valorant ve CS:GO için kablosuz mouse önerisi

Bütçe
Sınırsız
Lamzu, Sora, Razer Viper V2 Pro, DeathAdder V3 Pro gibi marka, modellere bakabilirsin.
Şu an başka yerlerde satılıyor mu bilmiyorum .Reklam gibi olmasın ama wraithesports'tan alabilirsin.
Bunun dışında bütçen harbiden sınırsız ise Logitech G PRO X Superlight 2 al geç kafan rahat olsun.
Şimdi 4K'cılar gelir sallamaya gpxs2'e.
Aşağıdaki linkten 4KHz ve efektif bir şekilde kullanılabilmesi için gerekenlere bakabilirsin dostum. Sonucuna göre de kendin karar verirsin.
Ha bu arada eline ve tutuş şekline uygun olanı alırsan senin açından daha rahat olur kullanırken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Lamzu, sora, Razer Viper V2 Pro, DeathAdder V3 Pro gibi marka, modellere bakabilirsin.
Şu an başka yerlerde satılıyor mu bilmiyorum. Reklam gibi olmasın ama wraithesports'tan alabilirsin.
Bunun dışında bütçen harbiden sınırsız ise Logitech G PRO X Superlight 2 al geç kafan rahat olsun.
Şimdi 4K'cılar gelir sallamaya gpxs2'e.
Aşağıdaki linkten 4KHz ve efektif bir şekilde kullanılabilmesi için gerekenlere bakabilirsin dostum. Sonucuna göre de kendin karar verirsin.
Ha bu arada eline ve tutuş şekline uygun olanı alırsan senin açından daha rahat olur kullanırken.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam V2 Pro aslında favorim şu an büyük ihtimal ondan alacağım gibi.
Logitech G PRO X 2 de biraz 2 kere tıklama sıkıntısı falan var diyorlardı o yüzden tedirginim biraz.

gecikme veya bazen algılamama gibi sorunları oluyor mu.
İkisinde de yaşamadım öyle bir sorun. Kağıt üzerindeki değerlere bakıldığında V2 Pro daha önde. Ama anlaşılacak düzeyde bir performans farkı yok. Kaldı ki ben Superlight'ın ilk versiyonundan bahsediyorum. Superlight 2 kesinlikle pişman etmez. Bana kalırsa tasarım ve tutuş rahatlığı açısından Superlight 2 önde.

Yeni konular

Geri
Yukarı