Valorant ve CS:GO için kablosuz mouse önerisi

Bütçe
Sınırsız
Hocam V2 Pro aslında favorim şu an büyük ihtimal ondan alacağım gibi.
Logitech G PRO X 2 de biraz 2 kere tıklama sıkıntısı falan var diyorlardı o yüzden tedirginim biraz.

Optik Switch'e geçildi hocam şu an çift tıklama gibi bir problem olması imkansız.
Bahsettiğiniz V2 Pro'da optik Switch'li. Razer Viper V2 Pro'da harika tercih sizi kesinlikle üzmez ama ben olsam para sınırsız ise gpxs2 alırdım. Tamamen size kalmış bir durum elinize hangisi daha iyi uyuyor ise onu almanızı öneririm bu durumda. İkisi de üst seviye ürünler ve özellik olarak çok yakınlar. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Gpxs2 zaten bir önceki nesil olan Gpxs'ın tamamen aynısı şekil olarak. Razer Viper V2 Pro ise mağazalarda mevcuttur. Gidip ikisini de ele oturuşunu deneyimleyebilirsiniz
Deneyemem der iseniz de
Şu siteden boyut karşılaştırması yapabilirsiniz hocam.

Optik Switch'e geçildi hocam şu an çift tıklama gibi bir problem olması imkansız.
Bahsettiğiniz V2 Pro'da optik Switch'li. Razer Viper V2 Pro'da harika tercih sizi kesinlikle üzmez ama ben olsam para sınırsız ise gpxs2 alırdım. Tamamen size kalmış bir durum elinize hangisi daha iyi uyuyor ise onu almanızı öneririm bu durumda. İkisi de üst seviye ürünler ve özellik olarak çok yakınlar. Şimdiden hayırlı olsun diyelim.

Gpxs2 zaten bir önceki nesil olan Gpxs'ın tamamen aynısı şekil olarak. Razer Viper V2 Pro ise mağazalarda mevcuttur. Gidip ikisini de ele oturuşunu deneyimleyebilirsiniz
Deneyemem der iseniz de
Şu siteden boyut karşılaştırması yapabilirsiniz hocam.
Çok teşekkürler.

Karar verdim hocam Superlight 2 sipariş ediyorum yarın.Deneyimlerimi sizinle paylaşacağım.
Hayırlı olsun 😀 İlk çıktığı zaman G Pro X Superlight'ı alıp sorun yaşayanlar olduğu için fareyi her yerde kötülemeye başladılar. Şimdi 2. versiyonda Optik Switch'e geçildi ve sorunlar ortadan tamamıyla kalktı. Kağıt üzerindeki teknik özellikleri V2 Pro'nun gerisinde kalsa da, kesinlikle aralarında anlaşılacak düzeyde bir fark olmaz. Deneyimlerinizi aktarmanızı sabırsızlıkla bekliyorum, bende sipariş etmeyi düşünüyorum kısa sürede.

Hayırlı olsun 😀 İlk çıktığı zaman G Pro X Superlight'ı alıp sorun yaşayanlar olduğu için fareyi her yerde kötülemeye başladılar. Şimdi 2. versiyonda Optik Switch'e geçildi ve sorunlar ortadan tamamıyla kalktı. Kağıt üzerindeki teknik özellikleri V2 Pro'nun gerisinde kalsa da, kesinlikle aralarında anlaşılacak düzeyde bir fark olmaz. Deneyimlerinizi aktarmanızı sabırsızlıkla bekliyorum, bende sipariş etmeyi düşünüyorum kısa sürede.
Teşekkür ederim tekrar.Bir de eğer bana 2 3 güne bir mesaj gönderebilirseniz bende size geri dönüş yapmayı hatırlarım. Çok çabuk unutuyorum her şeyi :D

@Cihan Deniz hocam ürün elinize ulaştı mı?

Merhaba evet ulaştı.
Öncelikle şöyle anlatayım çok fazla kullanma şansım olmadı evde değildim.
Onun dışında mouse çok harika bir şey özellikle elde tutuşu ve rahatlığı çok iyi.
Oyun oynarken çok fazla kolaylık sağlıyor mouse padin üzerinde kayması olsun tepki saniyesi olsun harika bir mouse. Kesinlikle öneriyorum başka sorunuz varsa cevaplayabilirim.

Geri
Yukarı