Valorant ve CS2 gibi oyunlar için düşük bütçeli masaüstü bilgisayar önerisi

@SadeceYiğit Ben RAM'i daha iyi bir sistem tavsiye etmiştim. Ona beğenmedim ifadesi atmıştınız. Sizin attığınız sistem ondan kötü. RAM'i 32 bile değil.
Ram'i 32 olması gerekiyor mu? İlk önce bunu düşün. Senin attığın sistemi de bilmiyorum.

Bunun 8 GB VRAM'e düşürülmüş hali. Anlamak için soruyorum. Daha bilgili olduğumu vs. iddia etmiyorum. Lütfen yanlış anlamayın. Sistemleri yeni yeni araştırmaya başladım.

Bunun 8 GB VRAM'e düşürülmüş hali. Anlamak için soruyorum. Daha bilgili olduğumu vs. iddia etmiyorum. Lütfen yanlış anlamayın. Sistemleri yeni yeni araştırmaya başladım.

Ekran kartı daha düşük çünkü. RAM'ler ve SSD kalitesiz. Kasa da çok iyi değil. 33 bin liraya 7700XT varken niye 4060 Ti alınsın ki?

Peki illa NVIDIA ekran kartı olsun diyen birine tavsiye edilebilir mi?

Sayfa başında 4060 Ti attım zaten. Onu öner. Daha kaliteli parçaları var. 4060 Ti 16 GB olmasının da önemi yok senin attığın sistemin. Aradaki tek fark VRAM. 4060 Ti da onu kullanabilecek kapasiteye sahip değil. 4060 Ti'a 8 GB VRAM yeter. RAM 16. onu da yanına 1500 liraya bir RAM daha ekler çözersin.

Geri
Yukarı