Valorant ve LoL "Bu uygulama bilgisayarınızda çalışmıyor" hatası

Speiltura

Centipat
Daha fazla  
Valorant ve LoL'ü açmaya çalışırken oluyor. Nasıl çözebilirim?

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sorunun birden fazla sebebi var. İlk sebeplerden biri Windows 64 Bit uyumu ile alakalı. Uyumluluk sorun gidericisini dener misin? Yönetici olarak çalıştır denedin mi? Olmaz ise kaldırıp tekrar yüklemen gerekecek (dosyaları onarması için.)

İkisini silip yüklemem sıkıntı olacak büyük ihtimalle Riot dosyalarından kaynaklı olacağını düşünüyorum daha kısa çözümü vardır umarım.

İkisini silip yüklemem sıkıntı olacak büyük ihtimalle Riot dosyalarından kaynaklı olacağını düşünüyorum daha kısa çözümü vardır umarım.

Sistem geri yükleme çözüm olabilir. Dediğim gibi işletim sistemi ile alakalı. Son yaptığın bir güncelleme buna sebep olmuş olabilir. Oyun dosyaları ve işletim sistemi arasındaki sorun.

Arkadaşın da dediği gibi olay RIOT dosyalarından kaynaklı. Benim söylediğim şekilde açılsaydı eğer sistem dosyaları onarmanızı isteyecek ve tekrar yükleyecekti. Ama olmamış. Bu nedenle oyunları yeniden kurmanız gerekmekte. Öncesinde @Saint Lucia hocamın dediği gibi sistemi geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Arkadaşın da dediği gibi olay Riot dosyalarından kaynaklı. Benim söylediğim şekilde açılsaydı eğer sistem dosyaları onarmanızı isteyecek ve tekrar yükleyecekti. Ama olmamış. Bu nedenle oyunları yeniden kurmanız gerekmekte. Öncesinde @Saint Lucia hocamın dediği gibi sistemi geri yüklemeyi deneyebilirsiniz.

Aynı hatayı alan birini gördüm dosya konumundan açınca LeagueClient.exe onarım yapıyor diye çözülmüş olay ama ben açınca LeagueClient.exe diye bir dosya bulamıyourm.

Geri
Yukarı