Valorant ve yayın için R7 5800x3D mi yoksa R9 5900X mi seçilmeli?

morte1

Picopat
Daha fazla  
Valorant ve yayın için R7 5800x3D mi yoksa R9 5900X mi seçilmeli? Çok arada kaldım. Biri yayın için daha iyi çekirdek olarak. Diğeri Valorant için daha iyi.

5800x3D ile 5800X arasında 15 FPS var 5900X daha iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yukarıdaki videolardan da görülebileceği gibi 5800x3D'ye Valorant oynamak için fazladan para vermenize gerek yok. Onun yerine size yayınlarınızda daha yardımcı olacak 5900X'i veya paranızı cebinizde tutmak için 5700x-5800x'den birini tercih edebilirsiniz.
5900X sadece Valorant'da değil ileride açacağınız farklı oyunların yayınlarında da çok yardımcı olacaktır ve daha akıcı bir deneyim sunar. Fazladan çekirdekler size daha çok lazım. Hem yıllarda işlemci değiştirmeden kullanırsınız.

Yukarıdaki videolardan da görülebileceği gibi 5800x3D'ye Valorant oynamak için fazladan para vermenize gerek yok. Onun yerine size yayınlarınızda daha yardımcı olacak 5900X'i veya paranızı cebinizde tutmak için 5700X-5800X'den birini tercih edebilirsiniz.
5900X sadece Valorant'ta değil ileride açacağınız farklı oyunların yayınlarında da çok yardımcı olacaktır ve daha akıcı bir deneyim sunar. Fazladan çekirdekler size daha çok lazım. Hem yıllarda işlemci değiştirmeden kullanırsınız.

Bende aynı şeyi söylemişim beni neden etiketliyon.

Bende aynı şeyi söylemişim beni neden etiketliyon.
Aynı şeyi mi söylemişiz? "5800x3D ile 5800x arasında sadece 15FPS fark var" demek yanlış bilgidir. Oyundan oyuna değişiyor.

5900x'de her yönden daha iyi bir işlemci değil. Saf oyun performansı olarak 5800x3D daha iyi.

Yeni konular

Geri
Yukarı