Valorant VP fiyatlarını ucuzlatmak için mail göndermek

KeRoRuSh

Picopat
Daha fazla  
Değerli arkadaşlarım aranızda Valorant oynayan arkadaşlar biliyordur ki VP fiyatları çok fazla ve biz de okuldan bir arkadaşla beraber Riot Games'e her gün mail atarak VP fiyatlarını azaltmasınız isteyeceğiz. Bu konuyu asıl açmamım sebebi de ne kadar çok kişi mail atarsa ihtimal o kadar artar. Aynı durumdan yakınan arkadaşlar varsa ve buna katılmak istiyorlarsa aşağıya atacağımız maili bırakıyorum.

Değerli Riot,

Ben Valorant isimli oyununuzu oynayan bir öğrenciyim. Ben de herkes gibi silah kaplaması satın almak istiyorum. Fakat Valorant puanları çok pahalı olduğu için silah kaplaması alamıyorum ve üzülüyorum. Bundan dolayı Valorant puanlarının fiyatında bir düzenleme yapmanızı arzuluyorum.

Kendi oyuncu adını yaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot'tan cevap geldi bana:

aynen.gif

Kardeşim niyetin gayet iyi ama bastığın tuşun ömrüne yazık. Bu firmalar bilmiyor mu zam yapıldığı zaman insanların alamayacağını, satışların azalacağını ? Biliyorlar, ama aynı zamanda biliyor ki eğer fiyatları arttırmazlar yaşayacakları maddi kayıp daha fazla olacak. Uzun lafın kısası fiyatlar artacak ve bu mail ile düzelecek bir şey değil.

Geri
Yukarı