Valorant VP kodları nerede satılır?

Size dedim. Discord gelirseniz gösterebilirim.

Eki Görüntüle 1118069

Eki Görüntüle 1118068

Arkadaşa parasını 5 dk önce iade ettim ve sizin bu mesajınızı gördüm.

Discord verir misiniz?

Hacker falansınız galiba korktum biraz:D

Burada tamamen mağdur benim. Sizinle biraz konuşalım da durumu anlayın her şeye burnunuzu sokmayın.

Siz gönderin Discord adınızı eklerim ben.

Arkadaşlar bununla ilgili eve dönünce bütün sohbeti yedekleyip ayrı bir konu açacağım.
Şimdilik arkadaş aklı sıra haklı görünsün.

Paranı teslim aldın mı?

Ayrıca isteyenler beni Discord'dan ekleyebilir bütün konuşmaları canlı yayında gösterebilirim.

Paranı teslim aldın mı?

Technopat'ta arkadaşı kötülemeden önce atmadı sonra geri attı illaki buraya yazmamız gerekiyor sanırım.

Son düzenleme:

Paranı teslim aldın mı?

PatricX#5767

Buyurun ekleyin.
Ayrıca isteyenler beni Discord'dan ekleyebilir bütün konuşmaları canlı yayında gösterebilirim. Batuuuuuu#0403

Technopat'ta arkadaşı kötülemeden önce atmadı sonra geri attı illaki buraya yazmamız gerekiyor sanırım.

Kesinlikle burada ki yazıyı görmedim eğer biraz daha konuşursan bana attığın VP kodlarının geçersiz olduğu ve 60 lira atıp Gmail'ini isteyip alamayınca da kuyruk acısından buraya gelip beni kötülemeye çalıştığını kanıtlarım.

Hocam orasını da siz uyduracaksınız. Hesap adı altında falan satarsınız. Açıklamaya yazarsınız. 4400 VP için fiyatınız nedir?

Yeni 2500 falan geldi yanında da 300 VP hediye edeceğim belli bir fiyat koydum ucuz buradan söylemek uygun olmaz Discord'u mu bıraktım eğer düşünürseniz.
Bana göre değil ben ejderleri seviyorum. 😁

Konuyu patlattım gibi oldu ama stok geldi dostum.

Almak ister misin?

Bu arada uzun süreden sonra selamlar :D

Son düzenleme:
Yeni 2500 falan geldi yanında da 300 VP hediye edeceğim belli bir fiyat koydum ucuz buradan söylemek uygun olmaz Discord'u mu bıraktım eğer düşünürseniz.

Konuyu patlattım gibi oldu ama stok geldi dostum.

Almak ister misin?

Bu arada uzun süreden sonra selamlar :D
Teşekkürler ancak artık bu oyuna para yatırmıyorum.

Geri
Yukarı