Valorant VP satın alma

DrafGats

Hectopat
Daha fazla  
Abilerim sizlere bir sorum olacak ben Hepsiburada'dan Valorant VP satın alacağım ama bu işlem biraz gizli olacak :D babama yakalanmamam lazım ürünleri sepete ekledikten sonra işlemlere devam ederken benden adresimi falan istedi fatura ula ilgili bir şeyler yazıyordu evime fatura gelmez degil mi ya da mailime mi gelir? Eğer eve gelirse operasyon başarısız olur şimdiden teşekkürler,<3

Abilerim sizlere bir sorum olacak ben Hepsiburada'dan Valorant VP satın alacağım ama bu işlem biraz gizli olacak :D babama yakalanmamam lazım ürünleri sepete ekledikten sonra işlemlere devam ederken benden adresimi falan istedi fatura ula ilgili bir şeyler yazıyordu evime fatura gelmez degil mi ya da mailime mi gelir? Eğer eve gelirse operasyon başarısız olur şimdiden teşekkürler,<3
Bende gizli satın alıyorum. Evet adres istiyorlar ama eve fatura getirmiyorlar merak etme :)

Hocam Trendyol'da bulunan 'LARABAY' satıcısından alın derim. 3 dakikada gönderdiler dün. Hem de alışverişin tamamlandığında siparişlerim sayfasından silebilirsin.
Ben sizin yerinizde olsam gizli bir hesap açıp işlerimi oradan hallederdim.

Şu hayatta yapabileceğin en büyük kötülük aileden gizli yapılan işlerdir emin ol. Ben de lisedeyken gizlice oyunlara para yatırıyordum sonra yakalandım ve yaşamımıdan utandım. Emin ol satın almak için ailene danışsan anlayışla karşılar 3 piksel için ailenizle aranızı kötü etmeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı