Valorant vs CS:GO

Veletsen ve velet tayfa ile oyun oynamak istiyorsan tabii ki Valorant.

Boş mesaj gibi geldi. Oyunu oynamadan kitlesine laf etme. Oynuyorum diye savunmuyorum fakat bu 3 yaş veletleri susturunca olay bitiyor. Her oyunda çöp kitle var.

Valorant'ta 5 yaş veletlerle uğraşacağıma CS:GO'da 25 yaş Rus'larla uğraşırım.

70 tur spike girmişimdir şu anda spike oynuyorum 9 yaş birisi geldi. Sesi ince sadece yaptığı kötü bir hareket yok. Kanser kitle her oyunda var. Senin kararın CS:GO fakat genel kitleye laf edip oyunu tavsiye etmemek geri kafalılık.

Toxic kitle istemiyorsan CS:GO. Daha yeni bir şey arıyorsan Valorant. Aim istiyorsan CS:GO. Türkiye sunucusu arıyorsan-ki ben önermiyorum- Valorant. Bu liste uzar gider. En iyisi ikisini de indirip denemek.

İkisinide oynayabilirsin. Birinden sıkılınca birine girersin. Yeni başlayacak birinin aim kaygısı olmaz. Zaten ikisinde de trollere muhatap olacaksın ve belki de ikisinden de soğuyacaksın.

CS:GO hem oynayıp hem de para kazanabilirsin CS:GO şu ana kadar 150 TL para kazandım ki bunları kasa açmadan yaptım yapsaydım miktar bayağı yüksek olabilirdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…