Çözüldü Lenovo Ideapad Gaming 3 Valorant VAN9003 hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Iskenderun

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Iskenderun
resim_2022-12-10_223705043.png

İnternetten araştırdığımda BIOS üzerinden Secure Boot'u açınca çözülebileceğini gördüm ancak işe yaramadı. Açınca, bu sefer de sisteminiz desteklemiyor hatası verdi. Görseldeki hatayı nasıl çözebilirim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki çözümü de denedim, sorun halen devam ediyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sorunun, disk formatı GPT olduğu için kaynaklandığını öğrendim.
Bunu kim dediyse sallamış. Tam tersine UEFI sistemde disk biçimi zaten GPT olmak zorunda.

Bu rehberle açabilirsin:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Sorunun, disk formatı GPT olduğu için kaynaklandığını öğrendim.
Bunu kim dediyse sallamış. Tam tersine UEFI sistemde disk biçimi zaten GPT olmak zorunda.

Bu rehberle açabilirsin:

Son düzenleme:
Çözüm
Bunu kim dediyse sallamış. Tam tersime UEFI sistemde disk biçimi zaten GPT olmak zorunda. Hangi ahmak uydurdu bunu?
Bu sorunu yaşayan bir arkadaş vardı, sorunu diski MBR'ye çevirerek çözmüş. Ayrıca aşağıdaki YouTube videosundan yardım almış.

Bu sorunu yaşayan bir arkadaş vardı, sorunu diski MBR'ye çevirerek çözmüş. Ayrıca aşağıdaki YouTube videosundan yardım almış.

İkimiz de aynı videoyu izledik değil mi? Adam videoda diyor ki: "...make sure that your hard drive is NOT formatted in MBR and is formatted in a GPT fromat..."

Eğer bu bilgiyi başka başlıklarda da yazdıysan link at, yanlış bilgi uyarılarını eksik etmeyelim.

Yeni konular

Geri
Yukarı