Valorant winexp ban sebebi mi?

Daha fazla  
Selam. Sorum basit ama daha önce açılan konularda tam netlik kazanmamıştı sanki. Programı bilmeyenler için program oyunu bir nevi tam ekran yapmaya yarıyor diyebiliriz. Bildiğim kadarıyla da Microsoft'un programı imiş. Cozunurlugu ayarladiktan sonra program arka planda çalışmıyor. Sizce ban sebebi olur mu? Olursa da perma ban atilir mi? Simdidien teşekkürler.

3.parti yazılımlar eğerki oyunda size avantaj sağlarsa ya da size herhangi bir avantaj sağlarsa banlanma sebebi olabiliyor

Şu an kullanmaya başladım herhangi bir sıkıntı yok suanlik. Arka planda da çalışmıyor dediğim gibi. YouTube'dan izlediğim birkaç arkadaş ta kullaniyor. Bı sıkıntı olmaz umarım.

Şu an kullanmaya başladım herhangi bir sıkıntı yok suanlik. Arka planda da çalışmıyor dediğim gibi. YouTube'dan izlediğim birkaç arkadaş ta kullaniyor. Bı sıkıntı olmaz umarım.
Ban yediniz mi hocam? Bende de denemek istiyorum ancak laptopta olur mu?

Valoranta ticket atin rioterler ne diyorsa ona gore davranin.

Ban yediniz mi hocam? Bende de denemek istiyorum ancak laptopta olur mu?

Yaklaşık 3-4 hafta kullandım herhangi bir ban olmadı bir süre sonra orijinal çözünürlük daha iyi gelmeye başladı. Laptop konusunda bir bilgim yok ama sıkıntı olacağını düşünmüyorum. YouTube'da çeşitli videolar var ben onlara bakıp yaptım denemek isterseniz sıkıntı olmaz.

Selam. Sorum basit ama daha önce açılan konularda tam netlik kazanmamıştı sanki. Programı bilmeyenler için program oyunu bir nevi tam ekran yapmaya yarıyor diyebiliriz. Bildiğim kadarıyla da Microsoft'un programı imiş. Cozunurlugu ayarladiktan sonra program arka planda çalışmıyor. Sizce ban sebebi olur mu? Olursa da perma ban atilir mi? Simdidien teşekkürler.

Yook ban yemezsin bende denedim fakat göz zevkime uymadı bir süre onunla oynarsın fakat biraz oynadıktan sonra düzeltince lan normali daha güzel der ve değişirsin.

Geri
Yukarı