Valorant yağmacı 2.0 alınır mı?

O zaman piyasa ne olur bilemeyiz ayrıca sende biliyosundur ama hesap satmak yasak sete gelecek olursak bence gayet güzel tüm seti deneme şansım oldu Phantom ve bıçağı çok sevdim bütçen varsa bence al ama gelecek sezon Pass'ini direk almanı tavsiye etmem belki 2 sezon sonra karambit falan gelebilir.

Ya hocam 10TL kâr etmişim 50TL zarar etmişim beni çok alakadar etmeyen şeyler ancak bi' oyun için hatta oyundaki bir skin için 560TL vermek yani çok da akıl vari olmayan bir durum. Benim sorum aslında şudur bu set 300-400 TL gibi büyük bir zarar yaptırmaz değil mi?

Ya hocam 10TL kâr etmişim 50TL zarar etmişim beni çok alakadar etmeyen şeyler ancak bi' oyun için hatta oyundaki bir skin için 560TL vermek yani çok da akıl vari olmayan bir durum. Benim sorum aslında şudur bu set 300-400 TL gibi büyük bir zarar yaptırmaz değil mi?

Satılırsa o kadar büyük bir zarar etme ihtimalin düşük diye düşünüyorum ama dediğim gibi 2 yıl sonra ne olur bilemeyiz sadece sette beğendiklerini al diyeceğim ama 2000 VP de iyi fırsat sen bilirsin.

Vallahi alayim mi diye düşünmüyor değilim ama bu ara hiç val oynamıyorum :D VP fiyatları da artacak 19 Ağustos'ta fiyat yükselecek gelen VP miktarı azalacak :D

Kaynak?

Satılırsa o kadar büyük bir zarar etme ihtimalin düşük diye düşünüyorum ama dediğim gibi 2 yıl sonra ne olur bilemeyiz sadece sette beğendiklerini al diyeceğim ama 2000 VP de iyi fırsat sen bilirsin.

Kaynak?

Yanlış anlamadıysam Valorant'la alakası yok LoL para birimi değişiyor ayrıca bu site doğru mu emin olamadım 🤔

Hocam pbetr Türkiye'nin Riot haber kaynağı çok 1 aydan fazla oldu zaten haber kesin niye nereden eminsin diyebilirsin birçok yerde ve en büyük epin sitelerinde paylaşıldı ayrıca LoL'e 900 TL yatırdım Temmuz'un sonuna kadar 2 kat fazla RP ve VP bonusu veriyordu bende yararlanmıştım zaten Riot her sene yükseltiyor kademeli olarak :D kısacası RP'yi etkileyen VP yi de etkiler 2 side Riot oyunu bir örnek daha vermem gerekirse size hocam aldığınız RP'yi VP olarak da kullanabiliyorsunuz!

Enayi ve zenginsen alınır diye düşünüyorum.

Enayi ile alakası ne anlamadım ama bu devirde skin alırken dikkat etmek gerekir sonuçta her zaman alamıyoruz.

Bir bıçak skinine 500 TL vermek mantıklı mı sizce?

Hocam bu mantık çok saçma dün Spider-Man 400 TL verdim eğer sevdiğim bir şey ise veririm bu tamamen kişiye göre değişir sigaram yok alkolüm yok eğlencem var yani abartmayacak şekilde beğendiği bir şeyi almak insanı enayi yapmaz maalesef ayrıca merak ediyorum 500 TL verilir bu arada neden diyebilirsiniz CS de bir skine milyarlar harcayanlar var bana da o çok fuzuli geliyor ama enayi demiyorum.

Hocam bu mantık çok saçma dün Spider-Man 400 TL verdim eğer sevdiğim bir şey ise veririm bu tamamen kişiye göre değişir sigaram yok alkolüm yok eğlencem var yani abartmayacak şekilde beğendiği bir şeyi almak insanı enayi yapmaz maalesef ayrıca merak ediyorum 500 TL verilir bu arada neden diyebilirsiniz CS de bir skine milyarlar harcayanlar var bana da o çok fuzuli geliyor ama enayi demiyorum.
Ben enayi demeyi tercih ediyorum.

Geri
Yukarı