Valorant Yağmacı Operatör alınır mı?

Daha fazla  
Genellikle entry oynamıyorum ama entry oynadığımda sıklıkla operatör oynuyorum sizce alınmalı mı? Yoksa vandal veya phantoma skin mi almalıyım?
Not: Vandal ve Phantom'da skin var ama sıkıldığım için yeni bir şey alabilirim belki.

Son düzenleyen: Moderatör:
Operatör oynayanlar genellikle nişangahlarını koyup bekliyorlar. Yani eğer aksiyona girişmek istemiyorum dersen tabii ki Yağmacı OP alabilirsin ancak böyle bekleyerekte oyunun tadının pek çıkmayacağını düşünüyorum. Onun haricinde Yağmacı OP güzel kostüm alabilirsin.

Operatör'e alın, şu sıkılma olayını gram anlamıyorum çünkü. Yakın çevremdeki herkes öyle yapıyor. CS değil ki bu, topluluk pazarından satamıyorsunuz. Vandal'a yeni skin alsanız bile muhtemelen ondan da sıkılırsınız o yüzden bari skinsiz silahınıza skin alın.

Ben kullanıyorum, güzel hissiyatı bir maçta en fazla 5 bilemedin 6 kere kullandığım için beni sıkmıyor. Ama yitik operatörün sıkma sesi daha tok ve çok güzel oluyor. Bence yitik almanız daha iyi olur. Ama yağmacı da pişman etmez (yani beni etmedi).

Geri
Yukarı