Valorant yaptığım vuruş yüzünden ban yer miyim?

6Miller8

Decapat
Makaleler
1
Öncelikle selam. Valorant'ta efsane derecede yalan bir vuruş attım. Ancak tamamen bala ve şansa. Bu vuruş yüzünden ban yer miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Öncelikle selam. Valorant'ta efsane derecede yalan bir vuruş attım. Ancak tamamen bala ve şansa. Bu vuruş yüzünden ban yer miyim?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hayır ban yemezsin zaten yüksek elo hep böyle.

Riot ekibi de "LuciferX luckyshot atsa da banlasak hemen." diyordu.

Oyundan yasaklanma kriterleri düşündüğünden çok daha farklı noktalara değiniyor, merak etme.
Riot games hile konusunda iyi olduğu için benim de pek bir kaygım yok. Ancak nasıl bir sistemle ban atıyorlar bilmediğim için sordum.

Konu troll gibi geldi. Tamam kankam mükemmel vuruş mutlu oldun mu bari. Hileye göre, toxiclige göre ban yersin.
Hocam geçmiş yazışmalarıma ve konularıma bakabilirsiniz. Zaten youtube'ya video yüklemiyorum. Videoyu zaten sileceğim. Pek troll konu açacak birisi değilim. Fakat düşünceniz benim için önemli.

Konu troll gibi geldi. Tamam kankam mükemmel vuruş mutlu oldun mu bari. Hileye göre, toxiclige göre ban yersin.
Hatta sildim videoyu. Böyle düşünmeniz beni üzdü açıkçası. Birazcık araştırabilirdiniz. Yargısız infaz.

Son düzenleme:
Ancak nasıl bir sistemle ban atıyorlar bilmediğim için sordum.
3. parti bir program aracılığıyla veya kendi başına, oyunun açıklarından yararlanıp yararlanmadığına bakıyorlar.
Yaptığın şey imkansız değil, herhangi bir derecede oynayan herhangi birinin yapabileceği bir vuruş. Burada kontrol edilecek asıl kriter, bunu "hile" dediğimiz bir açıkla mı yaptığın. Bu da kullanıcı verilerinden rahatlıkla anlaşılabilir.

3. parti bir program aracılığıyla veya kendi başına, oyunun açıklarından yararlanıp yararlanmadığına bakıyorlar.
Yaptığın şey imkansız değil, herhangi bir derecede oynayan herhangi birinin yapabileceği bir vuruş. Burada kontrol edilecek asıl kriter, bunu "hile" dediğimiz bir açıkla mı yaptığın. Bu da kullanıcı verilerinden rahatlıkla anlaşılabilir.
Teşekkür ederim hocam. Ben oyunu eskiden beri oynamadığım için biraz tırstım. Eskiden mobil üzerinden fps oyunun oynardım bir kaç kez ban yemiştim. Ancak valorantı zaten iyi oynayan biri değilim. Anlamadığım için sordum. Konu kilitlenebilir.

Geri
Yukarı