Valorant yeni karakter Clove

Tabii. Bu açıdan diğer tüm Control ajanlarından ayrılıyor. Yani bu ajana sahip olmak ciddi avantaj katıyor.

Pardon kusura bakma harbiden bayağı güçlü oluyor takıma katkısı çok fazla ama bir şey soracağım bu karakter entry mi olacak yoksa smoker mı ben bunu çözemedim ya sana bunu sormak istedim.

Öldükten sonra smoke atması aşırı saçma güçlü bir şey. Ayrıca smokelar Omen gibi süreyle yenileniyor. Diğer smokerlerin bir artısı kalmadı bunun yanında.

Evet çok güçlü smoke yönünden ama diğer yönlerden aşırı bir gücü yok hatta diğer güçleri kullanması epey zor.

Pardon kusura bakma harbiden bayağı güçlü oluyor takıma katkısı çok fazla ama bir şey soracağım bu karakter entry mi olacak yoksa smoker mı ben bunu çözemedim ya sana bunu sormak istedim.
Controller. Lakin dediğim gibi fazla çapraz skill verildiği için Duelist gibi oynanabilir. İlk yorumumda da o yüzden dedim. Bazı ajanlara yapılan güncellemelerden sonra alanları inanılmaz daraldı. Lakin şimdi böyle bir ajan sunuluyor.

Son düzenleme:

Klasik 2 ay instalock göreceğimiz sonra kimsenin yüzüne bakmayacağı Valorant karakteri.

Ayn öyle ya.

Controller. Lakin dediğim gibi fazla çapraz skill verildiği için Duelist gibi oynanabilir. İlk yorumumda da o yüzden dedim. Bazı ajanlara yapılan güncellemelerden sonra alanları inanılmaz daraldı. Lakin şimdi böyle bir ajan sunuluyor.

Teşekkür ederim bilgilerin için saol.

Geri
Yukarı