Valorant yeni set alınabilir mi?

Executorr

Hectopat
Zamlardan önce 18.000 VP stokladım ve yeni seti alıp almama arasında kararsız kaldım. Neredeyse bütün silahlarımda skin var. VP almadan önce yeni seti alıp üstüne Kaos Vandal ve Özel Harekat Phantom alıp kalanla da Battle Pass almayı düşünüyordum. Fikriniz nedir?

Yeni gelen set benim ilgimi çekmedi yine "oha skinlere bak ne güzel" dedirtecek bir iş olmamış. Bence Kaos Vandal ve Özel Harekat Phantom daha alınası. Yine de siz karar verin skinleri hava atmak için almıyoruz sonuçta.

Teması çok güzel ama skinlere güzel işlenmemiş 12K verilecek bir set değil yani oni, yağmacı, kaos gibi muhteşem setler bile yarısı fiyatına gitti, ejder setide çıktığında çok hype almıştı ama şu an en kötü setler arasında, bununda bu şekilde olacağını düşünüyorum. Ghost harici güzel değil.

Zamlardan önce 18.000 VP stokladım ve yeni seti alıp almama arasında kararsız kaldım. Neredeyse bütün silahlarımda skin var. VP almadan önce yeni seti alıp üstüne Kaos Vandal ve Özel Harekat Phantom alıp kalanla da Battle Pass almayı düşünüyordum. Fikriniz nedir?
Ben de 18K stokladım. RP de 400 küsür var. Bu seti videolarda beğendim. Radyant Krizi Phantom ve Işık Muhafızı Operatör'üm var. Ghost ve Bulldog skinim ilk defa olcak. Bıçağı da şu anda Blastix bıçakla değiştireiblirim. Yani eksikleri tek tek alsam yine aynı fiyata geliyor. Direkt tüm seti alacağım gibi. Kalan VP ile de bir Marshall bir de Frenzy kovalayacağım.

Beğendiysen al. Bütün silahlarda varmış skin, yani beğendiğiniz bir şeyi almak için başkasına danışmayın. Kendi keyfiniz.
Her renk skinine de ayrı bitiiş animasyonu var.

Bu arada skin renklerini de favorileyip maçlarda rastgele çıkacak şekilde ayarlayabiliyor muyuz? Silahlarda var biliyorum. Skinler rastegele gelecek şekilde ayarlanabiliyor. Ama bu bir skinin renkleri için de geçerli mi acaba?

12K etmez Spectrum seti ile aynı fiyata koymuşlar ama Spectrum'un yanında Battle Pass skinleri gibi duruyor hepsi. 3 ayrı skin mantığıda çok anlamlı gelmedi o kadar radianite verip birde, Riot her yeni sette üstüne bindirdikçe bindirdi. Çok zengin değilseniz boşa para israfı.

Yeni set gerçekten fiyatına göre çok kötü.

Anomali spectre-2175
Fatih Marshall -1775
Fatih ghost -1775
Asil Vandal-1775
Kaos vandal -2175
Özel harekat Phantom -1775
Delipop frenzy-2175
=13.625
Yeni set yerine bunları almak daha mı mantıklı olur?4.375VP de üste artıyor. Onunla da Battle Pass falan alınabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı