Valorant yüksek paket kaybı

WeweleR

Femtopat
Daha fazla  
Öncelikle selamlar. Ben uzun süredir aynı internet tarifem ve modemim ile kablosuz bağlantı yoluyla sıkıntısız Valorant oynuyorum. Ama yaklaşık 10 gündür oynarken -sadece Valorant'ta oluyor internette YouTube, Google, Twitch gibi yerlerde dolanırken bir sıkıntı olmuyor- %1 ile %20 aralarında paket kaybım oluyor ve bu bana oyun içerisinde çok fazla pingim varmış gibi yansıyor. Riot Games destek ekibine bilet attığımda bana pingplotter'dan testler yaptırarak paket kaybımın yüksek olduğunu, DNS ayarlarımı 1.1.1.1 ve 1.0.0.1 yapmamı ve kablo net müşteri hizmetleri ile görüşmemi söyledi. Kablo net müşteri hizmetlerini aradığımda ise sorunumu çözdüklerini söylediler fakat sorunum hala devam ediyor. Telefonumun interneti ile Valorant'a girip deneme yaptım gayet güzel sonuçlar aldım hiçbir paket kaybım olmadı. Modemimde veya kablolarında herhangi bir zarar olacağını düşünmüyorum. Gerçekten çok sinir bozucu bir şey... Lütfen yardım edebilir misiniz?

Dosya Ekleri

• test sonucu 1.PNG
    test sonucu 1.PNG
    104,7 KB · Görüntüleme: 120
  • test sonucu 2.PNG
    test sonucu 2.PNG
    108 KB · Görüntüleme: 97
  • test sonucu 3.PNG
    test sonucu 3.PNG
    113,1 KB · Görüntüleme: 109
  • internet hız.PNG
    internet hız.PNG
    59,5 KB · Görüntüleme: 110
Son düzenleyen: Moderatör:
Kablosuz oynamayın o zaman. Kablosuz bağlantı stabil olmuyor. Kabloluyla deneyin sorun düzelmezse tekrar konu açın
Teşekkür ederim tavsiyeniz için ama aklıma takılan bir soru var bunca zamandır kablosuz bağlantıda stabil oynuyordum ve paket kaybım olmuyordu neden kendi kendine şimdi böyle bir sorun yapsın ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı