Valorant yüksek ping değerleri

iTzFLJcK

Hectopat
CS:GO-LoL-Rocket League ws oyunlarda pingim hiç yokken gayet güzel oynuyorken Valorant'ta hiç oynanmıyor yani kasılmayı geçtim b ye basıp silah dahi alamıyorum. O derece ölüne gözükmüyor. Karakter sağa sola giriyor. Üsttte sürekli bağlantı hatası yazıyor ve sadece bende var oyunda. Anlayamıyorum LoL'e giriyorum bakıyorum ping yok çıkıyorum rocketi açıyorum onda da ping yok. Valoranta tekrar giriyorum yine ping var. Bakıyorum başlıklara kimse sorunun çözümünü yazmamış. Konu Valorant iken adam modemden girmiş konu dağılmış gitmiş.

Malesef ki dostum bu sorunu aylardir çekiyorum dedigin gibi hic bir oyunda ping sorunu yasamazken bu oyunda yasamak saddce garip öyle 10 15 veya 20 ms artisindan bahsetmiyorum aniden 400 700 hatta 1200 görmüşlüğüm bile var valorant destek ekibi ile görüştüm internet sağlayıcıma suç atıyor, internet sağlayıcım ise bir sorun gözükmediğini söylüyor ve bu sorun aynı zamanda herkeste olmuyor ama olanların da yazdıkları herşey birbirine aynı başka oyunda olmazken neden bu oyunda? Son olarak lütfen valorant destek ekibiyle görüşün bilmem ne dns ayarlariyla oynayın windows defenderi kapatin gibi şeyleri lütfen yazmayin foruma danışan adam zaten bunlari yapip da gelmistir goruyorsunuz sorun devam ediyor ki foruma danışmışız lütfen bilgisi olan kendince veya başkasından çözümü görüp deneyen ve olan kişiler yazsın yorum kalabaligi olmasin rica ediyorum

CS:GO-LoL-Rocket League ws oyunlarda pingim hiç yokken gayet güzel oynuyorken Valorant'ta hiç oynanmıyor yani kasılmayı geçtim b ye basıp silah dahi alamıyorum. O derece ölüne gözükmüyor. Karakter sağa sola giriyor. Üsttte sürekli bağlantı hatası yazıyor ve sadece bende var oyunda. Anlayamıyorum LoL'e giriyorum bakıyorum ping yok çıkıyorum rocketi açıyorum onda da ping yok. Valoranta tekrar giriyorum yine ping var. Bakıyorum başlıklara kimse sorunun çözümünü yazmamış. Konu Valorant iken adam modemden girmiş konu dağılmış gitmiş.

İnternete çok kişi bağlanıyorsa uygulamalar var indir ve onların internetini kıs bir de moedeme reset atarsan azalır. Aynı sorunu ben de yaşıyordum, düzeldi.

Geri
Yukarı