Valorant Yüksek Ping ile Daha iyi Oynanıyor

bertony

Hectopat
Evet arkadaşlar, bugün bunu fark ettim.
Ortalama TR sunucusunda aynı oynayış tarzı ve aynı lig seviyemdeki rakipler ile oynadığımda ortalama 25 kill alabilirken Avrupa sunucularında yani 50 ping ve üstünde oyuna girdiğimde daha fazla kill alıyorum.
Bunu matematiksel olarak anlamak mümkün değil. Daha düşük gecikme ile oyun oynandığında daha önce rakibi görüp isabetlerinizi arttırmanız gerekir bir FPS oyununda fakat nedense Valorant'ta bu durum gerçekleşmiyor.
Sebebinini anlayamıyorum.
Oyunun optimizasyonundan dolayı mı yoksa yüksek pingli olan oyuncunun senkronizasyonunda mı böyle bir ayar yapılmış, anlamak mümkün değil.
Çok fazla Player'da Avrupa sunucularında oyun oynuyor özellikle bizim serverda.

Evet arkadaşlar, bugün bunu fark ettim.
Ortalama TR sunucusunda aynı oynayış tarzı ve aynı lig seviyemdeki rakipler ile oynadığımda ortalama 25 kill alabilirken Avrupa sunucularında yani 50 ping ve üstünde oyuna girdiğimde daha fazla kill alıyorum.
Bunu matematiksel olarak anlamak mümkün değil. Daha düşük gecikme ile oyun oynandığında daha önce rakibi görüp isabetlerinizi arttırmanız gerekir bir FPS oyununda fakat nedense Valorant'ta bu durum gerçekleşmiyor.
Sebebinini anlayamıyorum.
Oyunun optimizasyonundan dolayı mı yoksa yüksek pingli olan oyuncunun senkronizasyonunda mı böyle bir ayar yapılmış, anlamak mümkün değil.
Çok fazla Player'da Avrupa sunucularında oyun oynuyor özellikle bizim serverda.
Bende Cs GO da Dust 2 de B tüneldeki adamları FPS'im 60 dan 10' a düştüğü için kaç kişi var öğrenebiliyorum benzer işler 😁

Benim oynayış tarzım farklı arkadaşlarım ile rekabetçi girdiğim zaman 1000ms sayesinde uçarak Info veriyorum böylece Global olacağız size de tavsiye ederim tek lazım olan şey Türk Telekom iyi günler.

Ben sana hemen neden olduğunu açıklayayım, türkler bu oyunu güzel oynuyor :d
sanmıyorum.
öyle birsey olsaydı eğer bu espora da yansırdı.
tsm,cloud9 vs. takımlarımız olurdu.
Avrupa yada dünya şampiyonluğumuz varmı herhangi bir e sporda?
Koca bir 0.
ayrıca saçma gelebilir ama 165 hzlik bir mönitör yerine 60 hzlik bir monitor de oynadığında daha da iyi oynuyorum.
Bu benlik birseyde olabilir hep 60 hzlik monitöre alışmisimdir vs vs.
Bende Cs GO da Dust 2 de B tüneldeki adamları FPS'im 60 dan 10' a düştüğü için kaç kişi var öğrenebiliyorum benzer işler 😁
İlk defa duyuyorum. enteresan.

Sanmıyorum.
Öyle bir şey olsaydı eğer bu espora da yansırdı.
Tsm, Cloud9 vs. takımlarımız olurdu.
Avrupa'ya da dünya şampiyonluğumuz var mı herhangi bir e sporda?
Koca bir 0.
Ayrıca saçma gelebilir ama 165 Hz'lik bir monitör yerine 60 Hz'lik bir monitör de oynadığında daha da iyi oynuyorum.
Bu benlik birseyde olabilir hep 60 Hz'lik monitöre alışmisimdir vs vs.

İlk defa duyuyorum. Enteresan.

Malum Türkiye şartları :D

Ben 60Hz 100FPS ile elmas 3'e çıkmıştım, şu an elmas 1'im.

Bana güzel sistem verseler rahat derece yaparım ama işte ekonomimiz.

Malum Türkiye şartları :D

Ben 60Hz 100FPS ile elmas 3'e çıkmıştım, şu an elmas 1'im.

Bana güzel sistem verseler rahat derece yaparım ama işte ekonomimiz.
Bende öyleydim sonradan 165 hze geçtim ama o iş öyle olmuyor.
çünkü 60 hze alıştıktan sonra 165 hz çok çok zorlu geliyor. Bende diyordum ah ulan iyi bir pc alayım vs.
Covid çıktı aldım cs go bambaşka bir boyuta atladım fakat valorantta bu olmadi.
valorantin mekanizmasi gerçekten düşük sistem, düşük fps oyunu gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı