Çözüldü Valorant yüzünden KMODE_EXCEPTION_NOT_HANDLED mavi ekran hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Arkadaşlar rica ediyorum konuya bakın, bu mesajımı görün.

Bugün sipariş ettiğim SSD geldi ve taktım, kurulumunu yaptım. Dedim ki bir valorant'ı test edeyim yine mavi ekran verecek mi. Girdim oyuna, yine mavi ekran. Sonra aklıma bir şey geldi. Zaten bilgisayar 10 saniyede açılıyor, üşenmeyip bir kaç deney yapayım. Asıl olay burada dikkatli okuyun. Çıkardım mouse'yi, girdim oyuna klavyeyle. Bingoo! Oyun açıldı. Sonra dedim ki "demek sorun mouse ile alakalıymış". Mouse'yi taktım, hareket ettirdiğim gibi mavi ekran yedim. Hiç öyle boş şeylerle çözüm aramayalım, çözüm mousede arkadaşlar. Sonra dedim ki güncel mouse'ler de mi sorun oluyor acaba. Taktım eski Hadron mousemi fakat yine hüsran. Elinde beyaz "usb" çıkış olmayan mousesi olan arkadaş varsa nolur bir test etsin. Belki sorun güncel mouselerdedir. Veya usb olan mouselerde.

Yavaştan kafayı yemeye başladık değil mi?

Arkadaşlar rica ediyorum konuya bakın, bu mesajımı görün.

Bugün sipariş ettiğim SSD geldi ve taktım, kurulumunu yaptım. Dedim ki bir Valorant'ı test edeyim yine mavi ekran verecek mi? Girdim oyuna, yine mavi ekran. Sonra aklıma bir şey geldi. Zaten bilgisayar 10 saniyede açılıyor, üşenmeyip birkaç deney yapayım. Asıl olay burada dikkatli okuyun. Çıkardım Mouse'yi, girdim oyuna klavyeyle. Bingoo! Oyun açıldı. Sonra dedim ki "demek sorun mouse ile alakalıymış". Mouse'yi taktım, hareket ettirdiğim gibi mavi ekran yedim. Hiç öyle boş şeylerle çözüm aramayalım, çözüm mousede arkadaşlar. Sonra dedim ki güncel Mouse'ler de mi sorun oluyor acaba. Taktım eski Hadron mousemi fakat yine hüsran. Elinde beyaz "USB" çıkış olmayan mousesi olan arkadaş varsa ne olur bir test etsin. Belki sorun güncel mouselerdedir. Veya USB olan mouselerde.

Akıl sağlığını kaybet.

Akıl sağlığını kaybet.
Oyuna girdikten sonra mouseyi takıp mavi ekran alınca böyle oldum.
download.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı