Valorant'a A ve D olayı ne zaman kalkacak?

252217

Hectopat
Makaleler
1
Biliyorsunuz ki Valorant'a silahlar çok saçma spray olayı da yok. Koşarak vurma kaldırdılar dediler ama yine de var neredeyse herkes A ve D (1-2 mermi sıkıp yer değiştirme) tuşlarını basarak oynuyorlar ve bu karşı kişinin aimini bozuyor. Çok mobil oluyor bence elimizde silah varken sağ ve sola giderken hızımızın düşürülmesini mantıklı buluyorum ya da hareket hızımız yavaş olarak başlayıp 1-2 saniye sonra normale doğru gitmeli. Bu sayede daha iyi rekabetçi maçlar döner en azından bal yalan sözleri dönmez.

Valla Valorant'ı hiç oynamadım. Aşırı itici gördüğüm için bundan sonra da oynamam muhtemelen. Ancak insanların anlattıklarına bakınca da diğerlerinin bu oyuna bu kadar rağbet göstermeleri tuhaf geliyor. Şu yazdığınıza bakınca da Half-Life kadar basit bir yapısı varmış gibi gözüküyor. Bu kadar basit oyunda düzgün rekabet deneyimi de olmaz yani. Yeteneksizlerin mekanı olmuş gibi duruyor.

Koşarak vurma olayı sadece Valorant'ta yok. Ben Valorant'ta da koşarak oynuyorum CS:GO'da da. Belki koşarken silahın sekmesi arttırılabilir fakat bu kadar abartılmasının sebebinin ölen oyuncuların yedirememeleri olduğunu düşünüyorum. Aynı olay Odin'de de var.
Valla Valorant'ı hiç oynamadım. Aşırı itici gördüğüm için bundan sonra da oynamam muhtemelen. Ancak insanların anlattıklarına bakınca da diğerlerinin bu oyuna bu kadar rağbet göstermeleri tuhaf geliyor. Şu yazdığınıza bakınca da Half-Life kadar basit bir yapısı varmış gibi gözüküyor. Bu kadar basit oyunda düzgün rekabet deneyimi de olmaz yani. Yeteneksizlerin mekanı olmuş gibi duruyor.
Hocam yorum yapmadan önce oynayın derim.

Kalkmaz, son 2 kısımı bilmiyorum ama çıktığından o zamana kadar insanları vurmak hep kolaydı. Herkes şikayet edince koşarak vurma olayı nerflediklerini söylediler ama bir şey değişmemiş.

Geri
Yukarı