Valorant'a başlamadan alışmak için CS 1.6 oynanır mı?

"Dur sık" diyorsunuz, ben farklı bir şey mi dedim? Bir de "haha" atmışsınız. Ne yazdığımı anladıktan sonra yanıtlayın.

Dostum tüm FPS oyunlarını oynadım CS 1.5'ten CS2'ye kadar Valorant'ta oynadım dediğin gibi "durmadan mermi düz gitmez" bilmem ne gibi yorumları yorumlayarak değil adamın oynaması lazım o kadar yayıncı e sporcu bu oyunu boşa oynamıyor mekanikler burada anlatılacak kadar kolay değil.

Tamam işte kolaylığı burada farklı bir şey yok herkes birbirinin aynısı oyunda. 1.6 oynayıp oynamadığınızdan bile şüpheliyim, oyun hakkında bilginiz yok gibi durduğundan böyle konulara yanıt vermeyin lütfen. İyi günler.

Dalga mı geçiyorsunuz? 😂. Hareket halinde vuramıyorsunuz demeye çalışıyorum sabahtan beri, o yüzden de Valorant'a CS 1.6 ile başlanmaz diyorum. CS 1.6'da adamlar sağ sol durmadan ateş ederken siz orada sülük gibi durup eğilip adamları öldürmeye mi çalışacaksınız? Mesajlarımın ilk kelimesini dahi okumadan kafanıza göre yargı belirlemeseniz iyi olur.

Dalga mı geçiyorsunuz? 😂. Hareket halinde vuramıyorsunuz demeye çalışıyorum sabahtan beri, o yüzden de Valorant'a CS 1.6 ile başlanmaz diyorum. CS 1.6'da adamlar sağ sol durmadan ateş ederken siz orada sülük gibi durup eğiliğ adamları öldürmeye mi çalışacaksınız? Mesajlarımın ilk kelimesini dahi okumadan kafanıza göre yargı belirlemeseniz iyi olur.

Hocam size iyi günler. CS 1.6 oynayıp gelirseniz o zaman konuşuruz. O PUBG Mobile'den fırlamış sağ sol çeken adamları gayet de eğilerek vurabiliyoruz çünkü.

Dostum tüm FPS oyunlarını oynadım CS 1.5'ten CS2'ye kadar Valorant'ta oynadım dediğin gibi "durmadan mermi düz gitmez" bilmem ne gibi yorumları yorumlayarak değil adamın oynaması lazım o kadar yayıncı e sporcu bu oyunu boşa oynamıyor mekanikler burada anlatılacak kadar kolay değil.
Ne diyeyim ki madem CS 1.6'nın mekaniğine alışsın da Valorant'a garip bir giriş yapsın. Hangi yayıncı hareket halinde hiç durmadan adam akıllı şansa olmadan oynamayı biliyor Valorant'ta?

Hocam size iyi günler. CS 1.6 oynayıp gelirseniz o zaman konuşuruz. O PUBG Mobile'den fırlamış sağ sol çeken adamları gayet de eğilerek vurabiliyoruz çünkü.
Tamamdır sen aynısını Valorant'ta da denersin madem.

Ne diyeyim ki madem CS 1.6'nın mekaniğine alışsın da Valorant'a garip bir giriş yapsın. Hangi yayıncı hareket halinde hiç durmadan adam akıllı şansa olmadan oynayamayı biliyor Valorant'ta?

Valorant fan boyluğunu bırak lütfen. Oyunun kolay olduğunu sen de biliyorsun.

Ne diyeyim ki madem CS 1.6'nın mekaniğine alışsın da Valorant'a garip bir giriş yapsın. Hangi yayıncı hareket halinde hiç durmadan adamakıllı şansa olmadan oynayamayı biliyor Valorant'ta?

Dostum olay hareket falan değil boş yorum katman dersin ki bu iki oyun birbirinden çok farklı alakaları yok bence direk Valorant oynamalısın gibi bir yorum yapman lazım.

Geri
Yukarı