Valorant'a girdikten sonra Renkler değişiyor

jameshhetfield

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'ı açıyorum bir süre oynuyorum. Valorant'ı kapadıktan sonra YouTube'ye giriyorum ve videoların renkleri değişiyor. Twitch'te de aynı olay var. Hafif yeşilimsi bir renke kayıyor videoların renkleri. Anlayamadım, nedenini bilen var mı? Bu arada sorun bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra düzeliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ı açıyorum bir süre oynuyorum. Valorant'ı kapadıktan sonra YouTube'ye giriyorum ve videoların renkleri değişiyor. Twitch'te de aynı olay var. Hafif yeşilimsi bir renke kayıyor videoların renkleri. Anlayamadım, nedenini bilen var mı? Bu arada sorun bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra düzeliyor.

Büyük ihtimalle ekran kartından ekran kartını söküp deneyebilirsin işlemcin de dahili GPU varsa.

Valorant'ı açıyorum bir süre oynuyorum. Valorant'ı kapadıktan sonra YouTube'ye giriyorum ve videoların renkleri değişiyor. Twitch'te de aynı olay var. Hafif yeşilimsi bir renke kayıyor videoların renkleri. Anlayamadım, nedenini bilen var mı? Bu arada sorun bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra düzeliyor
Merhaba, aynı sorun bende de var. 1 Haftadır yaşıyorum. Hangi cihazı kullanıyorsunuz ve bir çözüm yolu bulabildiniz mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı