Çözüldü Valorant'a girerken "SYSTEM_THREAD_EXCEPTION_NOT_HANDLED" (vgk.sys) hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

GordonIFreeman

Hectopat
RAM
6 GB DDR2 667 MHZ CL5 (SİMETRİK-DUAL CHANNEL)
SSD veya HDD modeli
Hitachi HDT721016SLA380
Ekran kartı
GT 710 1GB GDDR5
Anakart
GC760AV
İşlemci
Q9400 2.66 GHz
Sabah oynayabildiğim Valorant şu an girmeye çalıştığımda bir anda mavi ekran veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Minidump Link

Sabah oynayabildiğim Valorant şu an girmeye çalıştığımda bir anda mavi ekran veriyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Minidump Link

Çözümü mevcut.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözümü mevcut.

Adım 11 hariç her şeyi denedim sorunum çözülmedi, format atmadan önce ayarlardan kurtarma sekmesindeki Windows iyi çalışmıyorsa dosyaları saklamadan yenile yöntemini de deneyeceğim sonuçları yazarım. Bu arada sorun sanırım sadece I2 Quad Core işlemcilere sahip kişilerde var.

Bir haftadır aynı sorunu yaşıyorum birkaç kez sistem sıfırlama yaptım olmadı. Rica etsem tam olarak hangi adımları uyguladınız yazabilir misiniz?

Bir önceki mesajımdada dediğim gibi sıfırlama değil onu bende denedim işe yaramadı.
Temiz bir format at; Valorant ve önceki Windows'a dair hiçbir şey kalmasın, son sürüm sürücüleri yükle eğer sistem ayarlarıyla hızlandırmak uğruna Windows Defender vb. silen biriysen (ben öyleyim) onları ellemeden Valorant kur dene olmuyorsa (işe yaramaması pek muhtemel değil) ne yazık ki başka çözüm yok Riot'a bilet atıp bir sonraki güncellemeyi beklemelisin.
İyi günler.

Geri
Yukarı